Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saç Ekimi Görmek

Rüyada saç ekimi neye delalet eder?

Rüyada saç ekimi görmekMerhaba ben Abdullah. Dün gece rüyamda neresi olduğunu hatırlamadığım büyük bir alışveriş merkezinde çok sevdiğim bir lise öğretmenimi gördüm, ancak garip bir durum vardı. Kendisi zaten benim öğrencilik yıllarımda yaşı oldukça ileriydi ve saçları bembeyaz idi, ancak rüyada saçları simsiyah ve gür idi. Yüzü ve gözlerinin altında çok çökmüştü. Onu tanımakta zorlandım. Kendisine selam verdim, “Hocam nasılsınız, Ben Abdullah dedim” ama benimle pek konuşmak istemiyordu, “Hocam sizi çok iyi gördüm, beni hatırlamadınız mı?” dedim.

Sonunda peşini bırakmayacağımı anlamış olmalı ki “hatırladım, hatırladım, Abdullah, iyiyim, sen nasılsın” dedi. Hızlıca liseden sonra üniversiteyi bitirdiğimi, şu anda çok başarılı ve mutlu olduğumu, bunu kendisine ve diğer tüm öğretmenlerime borçlu olduğumu söyleyince çok sevindi, gözünden bir kaç damla yaş geldi ve beni evine davet etti.

Eski öğretmenim oldukça yaşlanmış ve kamburlasmış idi, ama saçları acayipti. Evine gittik o bize çay ve yanına kek, kuru pasta getirdi, sohbete başladık. Sohbetin bir arasında çekinerek saçlarını sordum. “Hocam saçınızı boyuyor musunuz? yoksa peruk mu, ancak peruğa benzemiyor, çok doğal duruyorlar ancak rengi çok canlı” dedim. Hocam kahkaha atarak saçının hikayesini anlattı.

Bir ilaç, kozmetik firması, yeni geliştirdikleri bir saç ilacı, saç kuvvetlendirici ilaç için denekler arıyormuş, emekli maaşı ile geçinemediği için hocamda denek olmuş ve yapılan testlerde hocama fazla ilaç vermişler, vücudunun dengesi bozulmuş, tüm saçları dökülmüş. Firma zararı karşılamak için öğretmenime saç ekimi yaptırmış. Öğretmenim bunları anlatırken ağzım açık dinliyordum ve rüyamda “demek böyle şeyler sadece filmlerde olmuyor muş” diyordum. Sonra uyandım. Lütfen söyler misiniz rüyada saç ektirmek ne demektir? Teşekkür ederim. Abdullah. Anahtar kelimeler: lise öğretmenini görmek, saç ekimi, saç ektirmek , saç ektirdiğini.

Rüyada saç ekimi görmek yorumu

Abdullah merhaba. Rüyada eski öğretmeni görmek ya da mevcut öğretmenini görmek sizin kimi tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bakınız öğretmen görmek.

Saç ektiren birini görmek, başlangıç, keşif, yolculuğu simgeler. Hayatınızda bir geçiş döneminden geçiyorsunuz anlamı taşır ve bilinmeyene doğru yolculuk yaptığınıza işaret eder.

İlave bilgi:
Rüyada saç ekimi, saç ektirmek, saç ektirdiğini görmek ruhsal aydınlanma, ruhsal büyüme fiziksel cesaret, yeni fırsatlar yakalayacağınız anlamını taşır.

“Rüyada Saç Ekimi Görmek” için bir yanıt

Benim sacim biraz uzun ruyamda sacimin buyuk kisminin olmadigini gordum yengemin yanina gittim durumu anlattim sacimi gosterirken cekerken peruk varmis o cikti ve sacim kisa kaldi ancak sacima baktigimda sac olmayan yerler tamamen kel degildi sac 1 cm falandi sanki dokulmuste uzuyo gibi veya 1 numaraya vurmus gibi perugu cikardiktan sonra sacim kisa kaldigi zaman ayni bolgede sac olup olmadigini pek hatirlamiyorum simdi sonra sacimi yikadim sacimdan boya akiyodu(bu arada sacimi 2 gun once boyamistim )o boyanin aktigini gordum .bu arada ruyada sacim boyali degildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir