Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saç Ekmek

Rüyada saç ekmek neye çıkar?

Merhabalar. Bu gece rüyamda bazı akrabalarım ile birlikte Amerika’da bulunduğumu gördüm. Rüyamda Amerika’dan Türkiye’ye tren ile yolculuk yapacakmışız ve bu yolculuk için hazırlık yapıyoruz. Yine akrabalarından biri bana 1 damacana su almamı söylüyor ve trenin kalkmasına az kaldığını bildiriyor, bende damacanayı sırtıma alıp bir yokuştan aşağı koşuyorum. Yokuştan inerken bir seyyar satıcıdan sarı renkte bir sırt çantası alıyorum ve satıcı bir parçasının eksik olduğunu söyledi, bende sorun yaratmaz diyorum. Sonrasında tren geliyor değişik bir tren ve bizde trene biniyoruz ve yanımızda da 2 damacana su var. Türkiye’ye yola koyuluyoruz.

Sonrasında yolda bazı kişilerin askerle çatıştığını görüyoruz ve buranın Bulgaristan olduğu söyleniyor. Biraz ileride ise yerde parçalanmış cesetler ve yol kenarında yerde silah satan adamlar var. Ve ben bir konuda endişe ediyorum “sınırdan beni geçirmezler, çünkü kimliğimde fotoğraf yok” diyorum. Sınırı geçmeden bir kasabada iniyoruz ve kasabada 8-9 kişilik uzun etekli kızlar bize gülüyor. Ama burada herhangi bir savaş yok ve çok güzel bir yere benziyordu.

Sonrasını hatırlamıyorum ve yine bir başka rüya görüyorum. Tanıdığım biri ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Benim bulunduğum eve eşi ile geliyor ve saçlarının döküldüğünü söylüyor ve benden saç ekmemi istiyor, bende kıramadığım için yatağa yüz üstü yat diyerek saç ekiyorum ama bir türlü saç tutmuyor. Bunu da elimde yeterli malzeme olmadığına veriyorum ve sonrasında uyanıyorum.

Rüyada saç ektiğini görmek nasıl yorumlanır?

Sezer merhaba, rüyalarında üç ana unsur var, birde bu ana unsurları destekleyen bazı olaylar geçiyor.

Birinci ana unsur rüyada Amerika’da olduğunu görmendir ki bu senin bir çok zorluk ve engeli aşarak hedeflerine yaklaştığını, aradığın kariyer ve güce yakında sahip olacağını ifade etmektedir, bakınız rüyada Amerika’yı görmek sayfası. Bu kısmın devamında gelişen olaylar ise bu güç ve kuvvete kavuştuğunda hayatını bir düzene sokacağını ve hep sağlıklı, başarılı olacağına delalet etmektedir.

İkinci önemli unsur yolda gördüğün çatışmalar ve cesetler olup bu durum yaşamında bir değişim, dönüşümü ifade etmekte, şu anda bazı çatışmalar yaşadığını ancak yaşamındaki bir değişim sonrası bazı alışkanlıklarına son verip, yaşamında huzuru bulacağını ifade etmektedir.

En ilginç bölüm ise tanıdığın kişiye saç ekmendir. Rüyada saç ektiğini görmek rüya sahibinin asi bir karaktere sahip olduğuna, başına buyruk davranışlar sergilediğine, kimseye danışmadan boyundan büyük işler yapmaya kalkıştığına bu yüzden başının bir çok sıkıntıya girdiğine delalet eder. Bakınız rüyada saç görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir