Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek neye işarettir?

Rüyada saç görmek

Rüyada saç görmek, saç kesmek, saç kestirmek, saç boyatmak, sarı saçlar, berber, kuaför görmek, genç yaşlı kadın erkek herkes tarafından sıklıkla görülen bir rüyadır ve çevreyle ilişkiler konusunda mesajlar verir. Rüyada saç görülmesi; kadınlar için kadınlık, baştan çıkarma, duygusallık, erkekler için erkeklik, erkeksi güç, çekicilik gibi iç duyguların yansıması, tutumların göstergesidir. Rüyada saç görmek rüyaları aynı zamanda sağlık konusunda ikaz edici mesajlar verebilir.

Rüyada saçlarını cansız, dağınık, bakımsız, düğümlenmiş bir şekilde görmek, hayatınızda yorgunluk, belirsizlik ve kafa karışıklığı içinde olduğunuzu bunun tersi olarak sağlıklı, gür, bakımlı, temiz saçlar ise güncel hayatınızda oldukça sağlıklı, zinde, berrak düşünebilen bir ruh halinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada saç dökülmesi görmek neye delalet eder?

Rüyada saç dökülmesi kendinize saygı konusunda bir sıkıntı yaşamakta olduğunu simgeler. Önemli bir rüyadır ve mutlaka dikkate alınmalıdır. Saçların kopması veya saçlarının kalıp halinde dökülmesi, yaşlanma ya da yaşlılık korkusu yaşadığınızı, gelecekle ilgili çok derin bir endişe taşıdığınızı simgeler. Rüyada sevdiğin, değer verdiğin birinin saçının döküldüğünü görmek rüya sahibinin rüyada gördüğü saçı dökülen kişi hakkında derin endişeler taşıdığını simgeler ve o kişiye yardım etmesi, destek vermesi gerektiğini belirtir. Rüyada kellik, kelleşmeye başlamak, kelleşmek, kel olmak, kendine güven eksikliğini veya beğenilmeme korkusu yaşadığınızı gösterir. Öte yandan kellik kendini başkalarına kurban etme, alçak gönüllülük, saflığı simgeler. Kel bir adam sıkıntılı günlerin, dertlerin habercisidir.

Rüyada saç taramak nasıl yorumlanır?

Rüyada saç taramak, saçlarını taradığını görülmesi, dış görünümünüz ile ilgili endişelerinizi gösterir. Başkalarına etkilemek çok fazla çaba sarf ettiğinizi simgeler. Başkasının saçını taramak aldatma işaret eder. Bu rüya kimi olay veya konuları unutmanız, örtbas etmenizin sizin için daha iyi olacağını söylemektedir. Saçını tarayan birisi hayata karşı yeni bir bakış açısı ile bakmaya başladığınızı ifade edebilir, dış görünüm ve güzellik konularında bilinç düzeyinizin geliştiğini gösterir. Saç tokası görmek, bu rüya yeni fikirlere açık olduğunuzu gösterir. Tarak, saç tarağı, işlerinizi organize etmede başarınızı ifade eder.

Rüyada saç kesmek ne demektir?

Rüyada saç kesmek, kendi saçını kesmek, saçlarını kestiğini görmek, uyanık yaşamınızda kendinizi güçsüz hissettiğinizi, gücünde azalma olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler. Başkasının saçını kesmek, başka birinin saçını kesmeniz ise gerçek yaşamınızda hak etmediğiniz bir eleştiriye maruz kaldığınızı ve bunu kabullenemediğini ifade eder.

Rüyada saç kestirmek neye delalettir?

Rüyada saç kestirmek, Saçını kestirmek, yaşamınızdaki değişim arzunuzu ya da yeni bir başlangıcı ifade eder. Rüyasında saç tıraşı olmak, saçlarını kestirdiğini, saç tıraşı olduğunu görmek, aynı zamanda yeni başlangıç, hayatınızdaki istemediğiniz, beğenmediğiniz bir yönünüzü değiştirmek işareti olabilir. Bu yönünüz büyük ihtimalle öfke ya da korku hakkındadır. Uyanık hayatınızda sizi öfkelendiren ya da korkutan şeyleri bir düşünün. Saçını kestiren birini görmek bu kişi olan ilişkiniz ya da yakınlığınız göz önüne alınarak değerlendirilir ve bu kişinin sizin yaşamınızı olumlu yönde etkileyip, yaşamınızın yönünü değiştirecek şeyler yapacağını temsil eder.

Rüyada saç boyamak neyi işaret eder?

Rüyada saç boyamak, saçlarını boyamak, saçını boyadığını görmüş olmanız, arzu edilme, çekicilik, cazibe dileğinin göstergesi olup daha fazla beğenilmek, arzu edilmek özlemleri olduğunu gösterir. Rüyada başkasının saçını boyamak, başkalarının saçını boyadığını görmek, rüyada saçını boyadığınız kişiyle ilgili olarak açıklanır ve o kişinin dış görünüşünün tarafınızdan beğenilmediğini simgeler.

Rüyada saç boyatmak, saçlarını boyattığının görülmesi, genellikle boyatan kişinin bir şeyleri gizliyor veya gerçek duygularını göstermiyor, gerçek yüzünü gizliyor olduğunu gösterir. Nadiren de olsa kimi rüyalar saçı boyayan kişinin duygusunu hakkınızdaki düşüncesini temsil edebilir ( rüyada boyattığınız kişiyi tanıyorsanız ).

Saçını boyamak isteyip istediği rengi elde edememek, anormal bir saç rengi, bir hileyi işaret etmektedir. Gerçek olmayan, yapmacık tavır veya davranış ya da söz ifadesidir. Bu rüyalarda eğer hatırlanırsa saçın rengi ile birlikte yorum yapılır ve görülen renk rüya tabiri için en önemli unsurdur. Saç boyası gerçek yaşamınızda çevrenizdeki birinin size yeni bir kimlik projesi sunmak istediğini, yaşadığı değişikliği veya gelişimi size göstermek istediğini ifade eder.

Rüyada sarı saç görmek ne anlama gelir?
Rüyada sarı saç görmek, sarı saçlı birisi veya sarışın birini görmek, hayattan zevk almak ve onu dolu dolu yaşamak için biraz daha hızlı atak olmanız gerektiğini işaret eder. Sarı saçlı olmak veya sarışın olduğunu görmeniz, kelimenin tam anlamıyla üzerinizdeki ciddiyeti biraz atıp, rahatlamanız, hafiflemek gerektiğine, hayata biraz daha iyimser bakmanın faydasına işaret eder. Rüyada saçı sarıya boyamak, saçlarını sarıya boyadığını görmeniz, sık görülen bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin kadın veya erkek olmasına göre farklı yorumlanır. Sarıya boyadığını gören kadın, evli ise evliliğinin daha iyiye gideceğine, bekar ise beğendiği bir erkekten ilgi göreceğine işarettir. Gören erkek ise, işinde – okulunda sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada kızıl saç görmek nedir?
Kızıl saç yaşamınızda kimi köklü değişiklikler yapmak isteğinizi simgeler. Kızıl saçlı olmak, kızıl saçlı olduğunun görülmesi, gerçek yaşamınızda daha doğal ve daha canlı olma ihtiyacınızı gösterir. Kızıl saçlı birini, kızıl saçlı kadın, kızıl erkek veya kızıl saçlı kız görmek, karşılaşmak, gerçek hayatta sizi çok sevindirecek, heyecan verecek, kalp atışlarınızı hızlandıracak bir olay, durum ya da kişi ile karşılaşacağınızı işaret eder.

Rüyada beyaz saç görmek anlamı nedir?
Beyaz saç, saçlarının beyazlamış olması, bu bilgelik ve anlayış sembolüdür. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda kişisel olgunluğa eriştiğini ifade eder.

Rüyada siyah saç görmek manası nedir?
Siyah saçlar gerçek yaşamdaki yoğunlaşmış kimi duyguları işaret eder. Saçlarını siyah renkli görmek, saçının siyahlanmış olması, içinizde yanan, alevlenen özel arzuları temsil eder. Siyah saçlı biri gerçek yaşamınızda daha sıcak, daha samimi ilişkiler kurmak istediğinizi işaret eder.

Rüyada saç yıkamak ne manaya gelir?
Saçını yıkamak, kendi saçlarını yıkadığını görmüş olmanız, dış görünümünüz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder. Saçlarını yıkatmak gerçek yaşamınızda günlük işleriniz dolayısıyla yorgun olduğunuzu gösterir. Rüyada başkasını saçını yıkadığını görmek saçını yıkadığınız kişiyle olan alakanız ile birlikte değerlendirilir ve genel manada onun dış görünümü ile ilgili bir konuda değişilik arzunuzu gösterir. Örneğin eşinin saçlarını yıkamak onun dış görünümü hakkında bir değişiklik arzunuzu gösterir. Saçları kurutmak, saçlarını kuruttuğunu görmek, sizin düşüncelerinizi dışarı aktarmanızı, bilgi takası ve kimi yeni fikirler elde edilmesini gösterir.

Rüyada şampuan görmek arınma, temizlik, üzerinizdeki kimi negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak, feraha kavuşmak, rahatlamak simgesidir. Şampuan kullanmak, şampuan kullandığını, saçlarını şampuanladığını görmeniz kimi dert ve sıkıntıları kısa bir zaman içinde atlatacağınıza işaret eder. Saç kremi yaşam enerjinizde bir güç kaybı, bir azalma duygusu yaşadığınızı gösterir. Saç jeli, saç kremi kullanmak, kendinizi haksız eleştirilere maruz kalmış hissediyorsunuz anlamını taşır.

Rüyada saçının yandığını görmek
Rüyada ateş sebebiyle, sobaya dokunarak, sigara izmariti, kurutma makinesi gibi herhangi bir nedenle saçlarının yandığını görmek gören kişinin uyanık hayatında şu anda olamamasını istediği bir durumla karşı karşıya olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda kişinin bu sorunu çözmek için elinden bir şey gelmediğini sandığını, kendini yalnız ve biçare hissettiğini, bu yüzden derin bir karamsarlığa girdiğini gösterir. Rüyada saçları yanan birini görmek psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyen bir olay karşısında güvendiğiniz birinden / birilerinden yeterli desteği alamadığınızı düşündüğünü gösterir. Aslında böyle düşünmeyi bırakıp karşınızdaki sorunun sizi mahvetmesine izin vermemek için hemen bir şeyler yapmaya başlamanın daha doğru olduğuna yorumlanır. Rüyada saçı yanan birini görmek genellikle sınav öncesi zamanlarda, başka bir yere taşınmak, eşinden boşanmak, sevgiliden ayrılmak, yeni bir işe başlamak gibi bir değişim dönemlerinde görülmektedir.

Rüyada saç ektirmek anlamı ne demektir?
Rüyada saç ektirmek, saç ektirdiğini görmek, ruhsal aydınlanma, ruhsal büyüme fiziksel cesaret, yeni fırsatlar yakalayacağınız anlamını taşır. Saç ektiren birini görmek başlangıç, keşif, yolculuğu simgeler. Hayatınızda bir geçiş döneminden geçiyorsunuz anlamı taşır ve bilinmeyene doğru yolculuk yaptığınıza işaret eder. Rüyada saç ekmek veya saç ektiğini görmek kişinin asi bir tabiata sahip olduğuna, başına buyruk davranışlar sergilediğine, kimseye danışmadan boyundan büyük işler yapmaya kalkıştığına bu yüzden başının bir çok sıkıntıya girdiğine delalet eder.

Rüyada saç kurutma makinesi görmek nasıl tabir edilir?
Saç kurutma makinesi düşüncelerinizi açık ve net olarak söyleme huyunuz olduğunu, lafı uzatmaktan hoşlanmadığınızı ve karşınızdan da bunu beklediğini ifade eder. Kurutma makinesi kullanmak, fön makinesi kullanılması, görmek yaşamınızda açık ve net olmayan bir durum veya ilişki yaşadığınızı ve bunun sizi rahatsız ettiğini, düşüncelerinizi bu konuya odaklamak zorunda kaldığınızı işaret eder.

Rüyada kuaför görmek açıklaması nedir?
Kuaför, kadın berberi, Hayatınızda bir davranış değişikliğini işaret eder. Kuaförde olmak, Bazı değişim ihtiyacınız için arayış içinde olduğunuzu simgeler. Kuaföre gitmek etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder. Berber, erkek berberi, başarı ve şans demektir fakat başarıya ulaşmak için biraz uğraşmanız gerektiğini işaret eder. Andiron olmak, andiron olduğunu görmek, arkadaşlar arasında iyi niyet ifade eder. Andrion birini görmeniz ise onun mal ve ölüm kaybı anlamına vardır,

Rüyada peruk görmek neye delalet eder?
Peruk, takma saç, iyi niyetli, insanlara önem veren, adaletli bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder. Peruk takmak, peruk kullanmak, peruk taktığını, peruk kullandığını görmüş olmak, mütevazi ve yardımsever kişiliğinizin, yönünüzün gizli kalmasına önem verdiğinizi ifade eder.

Rüyada topuz saç görmek
Topuz saç, düzen, ahenk, uyumu temsil eder. Bazende bunları abartıp küçük sorunlar, önemsiz konular için canınızı sıktığınızı gösterir. Saçlarını topuz yapmak, bir soruna çözüm bulmak için çaba sarf ettiğinizi gösterir. Düşünce, duygu ve eylemlerinizde kimi kısıtlamalar olduğunu ve kısıtlamaların çabalarınızı olumsuz etkilediğini işaret eder. Bir başkasının saçını topuz yapmak, sizin mükemmelci, inatçı ve bağımsız yanınızı ifade eder. Saçlarını toplamak, gerçek yaşamınızda bir köklü değişiklik yapmak istediğinizi ifade eder. Bunun için olaylara yeni bir yaklaşım ile bakmanız gerektiğini anlatır. Rüyada saç örmek, kendinizi zayıf ve savunmasız hissediyor olabilirsiniz. Bir girişimde başarılı olmak için yeterli gücünüz olmadığını düşünüyorsunuz, ancak bu güç aslında sizde var anlamındadır.

Rüyada şapka görmek açıklaması
Rüyada şapka görmek, iş hayatında ilerleme, özel hayatında olgunluğa erişme manalarına gelir. Şapka satın almak, şapka aldığının görülmüş olması, yardım alarak işlerinizde başarıya ulaşmak ve para kazanmak anlamına gelir. Yeni bir şapka, ev değiştirmek veya iş değiştirmek olarak yorumlanır. Yaşamınızda yaptığınız kimi değişiklikler karlı çıkmanızı sağlayacak. Şapka kaybetmek, iş yerinde sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Bone görmek, bone kullanmak, olaylara net, kesin ve sade bir bakış açısıyla bakıp, düz düşünmek mümkün olabilir anlamını taşır.

Rüyada baş örtüsü görmenin manası
Rüyada baş örtüsü görmek, bekar bir bayan için evlilik işaret eder. Yeşil baş örtüsü, güzel, mutlu bir evlilik ifadesidir. Kırmızı başörtüsü, ani bir şekilde evlilik simgesidir. Beyaz başörtüsü, hızla gerçekleşecek evliliğin hayırlı olacağına işaret eder. Mor başörtüsü, insanlar tarafından bilinen, tanınmış biriyle mutlu bir evlilik yapılacağına işarettir.

Eşarp, vücudunuz ile zihniniz arasında bir uyumsuzluğu işaret eder. Nasıl olduğunu düşünmek yerine hisleriniz veya güveninizle hareket ediyor olabilirsiniz. Görülen eşarbın rengi ve malzemesi rüya yorumunda önemli bir faktördür ve özellikle renge dikkat edilmelidir.

Bandana, Size seçenekler arasında tercih yaparken çok dikkatli olmanız gerektiğini belirtir. Bandana takmak, sorun veya probleme daha objektif bakmanız gerektiğini ifade eder.

Türban, etrafınızdaki tanıdıklarınız ve yakın çevreniz ile iletişiminiz, algılamanız ve algılanma konusunda bilgi verir. Türban takmak, türban giymek, türbanlı olmak, çevreniz tarafından hakkınızda ne düşünüldüğüne, sizin için neler söylendiğine fazla önem verdiğinizi ifade eder. Türbanlı birisi, giyim, kuşam ya da dış görünüşünüzde uzun süredir düşündüğünüz değişikliği yakında gerçekleştireceğinizi işaret eder.

Rüyada kapanmak yorumu
Rüyada kapanmak, kapandığını, tesettüre girdiğini görmek, yakın çevreniz tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Kapanıp, bundan mutluluk duyduğunuzu görürseniz bu yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını simgeler. Eğer rüyanızda istemeden kapanıyorsanız, bu sizin iki yüzlülüğünü gösterir. Kapanmak istediğini, kapanacağını görmek, rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişilerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri. Kapanan birini, birinin kapandığını görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde muhafazakar görüşlerin ağır basmaya başladığını, günlük hayatta mahalle baskısı denilen durumun sizi etkilemeye başladığını gösterir.

Rüyada kına görmek rüya tabirleri

Rüyada kına görmek sempati, koruyuculuğu ve kardeşçe sevgiyi ifade eder. Rüyada kına yakmak, kına yaktığını, kına yakıldığını görmek, manevi bir ilişki içinde olduğunuz veya entelektüel düzeyde bir görüşme yaptığınız, tanıştığınız kişiye bağlanmaya çalıştığını, bu kişiye ilgi duyduğunuzu simgeler. Rüyada kına gecesi görmek, kına gecesinde eğlenmek, kına gecesinde oynamak, güncel hayatınızda yeni bir fikir, kavram, bakış açısı ya da düşünme yolu deneyerek olayları farklı değerlendireceğiniz bir döneme girdiğinizi ifade eder. Kişinin kendi kına gecesi, benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.

Rüyada uzun saç, bir karar vermeden önce uzun ve dikkatli düşünmek gerektiğini anlatır. Uzun saçlı olmak, önemli bir haber alacağınızı simgeler. Kısa saç, kısa saçlı olmak, saçını olduğundan kısa görmeniz, yeni bir fikir, konsept, bakış veya düşünce tarzı konusunda yeterince değerlendirme yaptıktan sonra sorumluluk almanız gerektiğini önerir.

Diğer saç rüyalarının anlamları

Rüyada kahkül, aynı konuda sürekli uğraştığınızı, sürekli aynı şeyi düşündüğünüzü fakat bir sonuç alamadığınızı, boşu boşuna uğraşıp, zaman kaybettiğinizi ifade eder.

Rüyada duvak görmek, gerçek yaşamınızda yaşadığınız duygu ve düşüncelerin sizi nasıl etkilediği hakkında bilgi verir. Duvak takmak, hayatınızı yeniden şekillendirme, hedeflerinizi gözden geçirmeye ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Perma görmek veya perma yaptırmak, yaşamınızda sizi düğümleyen veya işlerinizi karışık hale getiren kimi belirsizlik ve karmaşalar olduğunu, bunları biran önce halletmeniz gerektiğini ifade eder. Kıvırcık saç, kıvırcık saçlı olmak, yaşamınızda sizi yoran birtakım belirsizlik ve karmaşaların sona ermekte olduğunu simgeler. Düz saç,, düz saçlı olmak, sınır tanımayan, mutluluk duygularını ifade etme özgürlüğü anlamına gelir.

Saç kokusu duymak, saçının güzel koktuğunu hissetmek, içinde bulunduğunuz bağımlılık ve umutsuzluk sorunlarını atlatmakta olduğunuzu, kendinize güveninin yeniden yerine geldiğini işaret eder. Başka birinin saçının güzel kokması, içinizdeki kimi kişisel merak ve kimi duygusal uyarımları işaret etmektedir.

İnsan vücudunda görülen kıl, insan kılı, uzun ömre, mal ve dünyalığa delalet eder. Kıllı kadın, bacağında, kolunda yüzünde veya vücudunda fazla tüy olan bir bayan, haramı işaret eder. Aklınızdan harama el uzatmak veya haram bir şey yapmak düşüncesi geçtiğini simgeler. Yemekte kıl, ekmekte kıl, gerçek yaşamınızda adeta midenizi bulandıran bir olaya yaşadığınızı ya da şahit olduğunuzu ve bunun üzerinizdeki olumsuz etkisinden kurtulmakta zorluk çektiğinizi simgeler.

Saç değiştirmek, saçlarında ister şekil, ister renk veya başka bir değişiklik yapmak, saçlarını değiştirdiğini görmek, uyanık hayatında içinde bulunduğunuz bir soruna yeni bir yaklaşımla köklü bir çözüm getireceğiniz anlamına gelir. Saçlarının rüzgarda uçtuğunu, havalandığını görmek, sınır tanımayan duygularını ifade etme özgürlüğü anlamına gelir. Saç tutmak, birinin saçlarından tuttuğunu, saçlarından sürüklediğini görmek, hayal gücü kaybı olduğunu gösterir. Birisinin size sansür, baskı uygulamak çabasında olduğunu hissedebilirsiniz.

Ağzında saç görmek, saç yemek, saç yutmak ya da ağzından boğazından saç çıkarmak, söylediğiniz bir kötü sözün ya da birine hatasını yüzüne vurmanızın o kişiyi çok kırdığını simgeler. Ne zaman size birisi kötü söz söylese ya da hayatta yaptığınız hataları yüzünüze söylese siz bunları duymak istemezsiniz, çünkü rahatsız olursunuz. İşte ağzınızdaki saç bunu temsil etmektedir.

Rüyada saçlarından asılmak, saçından tavana veya ağaca asıldığını, bağlandığını görmek, istenmeyen düşünceler, unutmaya çalıştığınız alışkanlıkları ortadan kaldırmak için hırsla çabaladığını temsil eder. Birinin saçlarını okşadığını görmek şehvetli uyarılmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada görülen saçların rengi, şekli, saç malzemeleri ayrı ayrı önemli anlamlar taşırlar.

Firkete, bekar için evlenmeye, evli için yeni çocuk sahibi olmaya veya çocuklarından ya da yakınlarından birinin evlenmesine işaret eder. Firkete almak, firkete satın alınması o yıl içinde evlenmeye, ev satın almaya veya ev değiştirmeye işarettir. Rüyada bigudi görmek, bigudi kullanmak, tutum değiştirmeye hazır olduğunuzu, farklı bir yönde ilerleyeceğinizi simgelemektedir. Saç bigosu, bigo kullanmak, kendi kişiliğini doğru anlamak ve ona uygun tutum içinde olmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada tıraş olmak, oldukça yaygın görülen bir rüyadır. Zamana, mekana, kişiye göre çok dikkatli yorumlanmalıdır, tıraş olmak, tıraş etmek, tıraş ettirmek, saçını kesmek, saç kestirmek, sakalını kesmek, pek çok hassas konunun habercisi olabilir. Baş tıraş etmek, bir menfaatin gelmesi için verilen bir söze işarettir.

Saçında bit görmek, hayal kırıklıkları, yorgunluk ve suçluluk duygusu taşıdığınızı ifade eder. Saçları bitlenmiş birisi, duygusal ya da fiziksel yönden kirli hissi taşıyor olabilirsiniz mesajı taşır.

Saç jölesi, gitmeyi çok arzuladığınız bir yer olduğunu ve buraya gidebilmek için bir harcama yapmanız gerekeceğini işaret eder. Saç jölesi kullanmak, jöle kullandığının görülmüş olması, bütçenizi zorlayacak derecede harcama yaptığınızı ifade eder.

“Rüyada Saç Görmek” için 12 yanıt

8 ay önce ölen babaannemin rüyamda benim saçlarımı kestiğini gördüm, saçlarım bayağı uzun, acaba bu neye yorulur ?

Eski kız arkadaşımın saçı uzun ve farklı renklerden oluşuyordu ve ben onun saçına dokunup hissettim.

rüamda saçlarım kısaydı ve ben çok üzülüyordum. Gece bir kaç defa uyandım uyudum bir kaç defa aynı şeyi gördüm.

Rüyada saçlarında kızıl ve sarı tutamlar görmek
Rüyamda saçlarımın arasında kızıl ve sarı tutamlar vardı, bu benim hoşuma gidiyordu. Bu ne anlama geliyor?

Rüyamda eşimin başka bir kadının saçını okşadığını gördüm, bu ne manaya gelir? yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Merhabalar, 27 yasındayım bekarım 7 yıla yakın bir şirkette çalışıyorum ve hiç mutlu değilim, rüyamı görmeden bir gün önce bir arkadaşla iş için buluştuk, bana güzel fırsatlardan bahsetti. Gece rüyamda yanımda bir bayan ama tanıdığım olduğunu hatırlıyorum siyah saçlı, bir şeyler oluyor onu tutuyorum ve elim onun saçına gidiyor, elimi çektiğimde sacları elime geliyor ve ben o görmesin diye saçı çöpe atıyorum, cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Başak selam, gördüğünüz rüya uyanık yaşamınızda bazı iç çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade ederken, bu çatışmalara hayatınızın maddi ve duygusal tarafları arasındaki uyumsuzluğun neden olduğunu göstermekte, aynı zamanda bu huzursuz ruh hali yüzünden bilerek veya bilmeyerek bir kadını kırdığınızı, üzdüğünüzü anlatmaktadır.

Rüyamda yeni doğmuş endamli kızıl saçlı bı kız bebeği gördüm yanımdakilere bu kız çocuğu mu diye soruyordum onlar evet dedi sonra aynı soruyu tekrar sordum onlar yine evet dedi

Rüramda rahmetlik olan ve hiç görmediğim kayınbabamım yaşadığını öğreniyorum ve eşime kızıyorum neden bana söylemedin çoçuklar gidip dedelerinin ellerini öperlerdi diyorum sonra bide sac ektirip evleneceğini duyuyorum ve çok şaşırıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir