Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Saç Jölesi Görmek

Rüyada saç jölesi görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda trende olduğumu gördüm, tren hareket ediyordu kalabalıktı tanımadığım insanlar vardı ve ben trende başımı yıkamaya başladım, saçlarımı sampuanladım ve saçlarıma saç jölesi sürdüm, acaba anlamı ne? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada saç jölesi görmek tabiri

Rüyada tren yolculuğu yapmak kısa bir yolculuğa çıkarak, kazanç elde edeceğinize işarettir. Bir trende seyahat etmekte olduğunuzu görmeniz aynı zamanda ikili ilişkilerinizde elde edeceğinizi gelişmeleri gösterirken yeni iyi arkadaşlık ya da güzel komşular kazanacağınıza veya komşularınızla diyaloğu daha iyi hale getireceğinize işarettir denilmektedir. Bakınız rüyada tren görmek sayfası.

Rüyada saçını yıkamak, saçlarını şampuanladığını görmek ve saç hakkında diğer yorumlar için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada saç jölesi görmek gitmeyi çok arzuladığınız bir yer olduğunu ve buraya gidebilmek için bir harcama yapmanız gerekeceğini işaret eder. Rüyada saç jölesi kullanmak, jöle kullandığını görmek bütçenizi zorlayacak derecede harcama yaptığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir