Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saç Kesilmesi

Rüyada saç kesilmesi neye işaret eder?

Yakın bir arkadaşım bu sabah beni rüyasında görmüş. Gerçekte çok uzun olan saçlarımı rüyasında çok kısa kestirdiğimi, neredeyse yok denilecek kadar kısa olduğunu yazmış, rüyayı gören arkadaşım saçlarımı toplamaya çalışıyormuş ama çok kısa olduğu için toplanmıyormuş. 22 yaşında, bekar ve dış ticaret işlemleri ile ilgili olarak bir fabrikada çalışan bir bayanım. Beni birinin bu şekilde rüyasında görmesinden çok korktum. Kötü bir şeye mi işaret ediyor acaba? en kısa zamanda değerli yorumlarınızı bekliyorum. Rüya unsurları : saç kestirmek, uzun saç, saçını kısa kestirmek, saç toplamak,

Rüyada saç kesilmesi neye yorumlanır?

Rüyalar gören kişiye göre yorumlanmalıdır, bu durumda arkadaşının rüyası “rüyada arkadaşının saçlarını kestirdiğini görmek” şeklinde ele alınmalıdır. Ancak ilk önce rüyada arkadaş görmek sayfasını okuyun, çünkü siz rüyada önce arkadaşını ondan sonra onun saç kestirdiğini görüyorsunuz.

Rüya da saç kesilmesi kötü bir haber alacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Ancak rüyayı gören siz olmadığınız için bu yorum sizin için değil, rüyayı gören için düşünülmelidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saç Kesilmesi” için 5 yanıt

ben de rüyamda kaynanamın bi akrabasının saçlarını dağıtarak kestiğini gördüm ve o rüyada nişanlım bana taş atıyordu bıçaklamaya çalışıyordu ne anlama geliyor aceba?

saçlarım uzun fakat sevdiğim bi arkadaşım saçımı az kesiyodu rüyamda yorum yazarmısınız

Ela selam, eşinin saçının birazını kesmesi aslında eşinin senden bazı ufak değişiklikler yapmanı beklediğini gösterir. (büyük ihtimalle dış görünüşün, giyim kuşam gibi bir konu olabilir)

Rüyamda kayın validem saçlarımı kesiyordu ve kesilen saçların hep önüme düşüyordu hata bi iki tanesi de ağzıma giriyordu ama bir türlü cikaramiyordum bu ne anlama gelir lütfen ceevplarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir