Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada kendi saç kesmek neye işaret eder?

Rüyada saç kesmek görmekUzun zamandan beri iş arıyorum ve uygun bir iş bulanıyorum. Üniversite mezunu bekar bayanım. Dün gece rüyamda daha önceden iş görüşmesi yaptığım bir firmadan tekrar görüşmeye çağrıldığımı gördüm. Halbuki o kadar kötü çalışma şartlarına karşılık ücretleri inanılmaz düşüktü ve kabul etmemiştim. Ancak beklediğim maaşı verseler o zor şartlara rağmen çalışacaktım. Kendi kendime “ucuz maaşa aldıkları eleman bu işi başaramadı, kaçtı, o yüzden beni çağırıyorlar, herhalde istediğim parayı verecekler diye düşünüyordum”

Ertesi gün “ne olur ne olmaz, trafiğe falan takılmamayım” diye söyledikleri saatten yarım saat önce firmalarına gittim. İnsan kaynakları müdürünü beklemeye başladım. Aklıma tuvalete gidip kendime aynada bakmak geldi. Tuvalete gittim, oldukça temiz, ferah bir mekandı.

Aynaya baktığımda şok oldum. Kafamda bir tane beyaz saç tam alnımın ortasına, bir kaç tanesi de yanlara doğru uzamışlar ve hemen ilk bakışta görünüyordu. Ne zaman oldu bunlar diye düşündüm. Çantama baktım, makas gibi bir şey var mı diye. Her zaman çantamda taşıdığım minik manikür makası vardı, onunla beyaz saçları birer birer kestim. Kendimi çok iyi hissettim, ben bu işi mutlaka alacağım dedim kendi kendime.

Sonra müdür geldi, beş on dakika geçtikten sonra beni görüşmeye aldılar. Görüşme sonucunu ,işe girip girmediğimi hatırlamıyorum. Sadece aklımda görüşmenin iyi geçtiğini hatırlar gibiyim. Tüm bunlar ne demek? Teşekkür ederim

Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : İşsizim, uzun süredir iş arıyorum ve bu yüzden berbat bir haldeyim.
Anahtar kelime : Beyaz saç, saçını kesmek

Rüyada saç kesmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, bu önemli rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanızın analizinde 2 konuya dikkat etmek gerekiyor.

Birincisi; rüyanın ana teması iş görüşmesi olarak kabul edilirse, bu gerçek yaşamınızda kafanızı taktığınız bir konunun yansıması olarak kabul edilebilir yada İş görüşmesi yapmak, iş için görüşme yaptığını görmek, şu anki mevcut halinizden memnun olmadığınızı, daha fazla maddi ve manevi tatmin bulacağınız bir iş arayışı içinde olduğunuzu gösterir. Görüşmenin seyrine göre mesaj verir. Güzel geçen bir iş görüşmesi hayatınızda güzel gelişmeler olacağını simgelerken kötü geçen görüşme tersi anlam taşır.

İkincisi ise saçınızın ağardığını görmek ve saç kesmek ana unsur olarak düşünülürse o zaman
Saçının beyazladığını, saçlarının ağardığını görmek, bilgelik ve anlayış sembolüdür. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda kişisel olgunluğa eriştiğini ifade eder.

Rüyada saç kesmek, kendi saçını kesmek, saç kestiğini görmek, uyanık yaşamınızda kendinizi güçsüz hissettiğinizi, gücünde azalma olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler.

Rüyada saç kesmek hakkında ilave bilgiler

Rüyada başkasının saçını kesmek, başka birinin saçını kestiğini görmek gerçek yaşamınızda hak etmediğiniz bir eleştiriye maruz kaldığınızı ve bunu kabullenemediğini ifade eder. Burada saç tıraşı, saçını tıraş etmek, saçlarını tıraş ettiğini görmek aynı anlamlar taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saç Kesmek” için 8 yanıt

rüyamda evli kızımın kaynanası tarafından zorla saçlarının biraz kesildiğini. ve kızımın saçlarını istediğini ama vermediklerini ne yapacaklarsa benim saçlarımı anne dediğini gördüm.

rüyada cecen ya da savaşan oglumu sacını traş etmiş, takım elbise giymiş, sakalını kısalatmış balık avına giderken gördüm.

rüyamda 2 yaşımdaki kızımın saçından bir tutam saç kesitim. ne anlama geliyor acaba

Rüyada kendi saçını kesmek
Bende rüyamda kendi saçımı kesiyordum, çünkü sinirlenmiştim.

Ruyada sacimi kesdigimi gordum, sonra kesdigim sacimi elime aldim uclarinin siyah oldugunu gordum, kendi kendime soyledim ki iyi ki kesmisim sacimi. Bu ruyamin aciliminda yardimci olursaniz sevinirim.

ruyamda kendı sacımı tutam tutam hepsını kestım. Sonra baglamaya calıstım ama cok kısaydı. Lutfen yorumlar mısınız

Ben bu sabah rüyamda saçlarımı iki yana ayırdım ve bir tarafını kestim diğer tarafı uzun oldu, bir an çok hoşuma gitti ama daha sonra ağlamaya başladım sizce bu neye işarettir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir