Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek ne demektir?

Rüyamda annem saçımı kesmek istediğini söyledi, ben de az kesmesi koşuluyla izin verdim. Ama biçimsiz kestiği için fazla kesmek zorunda kaldı. Ben çok üzüldüm rüyamda ağladım. Sonra aynaya baktım, saçlarım kötü gözüküyordu normalde düz olduğu halde dalgalı duruyordu. Elimle düzeltmeye çalıştım. Daha sonra fark ettim ki saçlarım gerçek halinden bile daha düz duruyor ve çok güzel olmuş. Acaba biri bunu yorumlayabilir mi? Emekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

RÜYADA SAÇ KESTİRMEKYaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Bu günlerde okulum yüzünden biraz canım sıkkın.
Anahtar kelime : anneyi görmek, saçını kestirmek, düz saçlar, dalgalı saçlar, saçlarını kestirdiğini görmek.
Rüya konusu: rüyada saç kestirmek, rüyada saçının kesildiğini görmek.

Rüyada saç kestirmek yorumu

Rüyada saç kestirmek, saç kestirdiğini görmek yaşamınızdaki değişim arzunuzu ya da yeni bir başlangıcı ifade eder. Tüm dünyada hem erkekler hemde kadınlar arasında sık görülen bir rüyadır. Rüyada saç tıraşı olmak, saçlarını kestirdiğini, saç tıraşı olduğunu görmek aynı zamanda yeni başlangıç, hayatınızdaki istemediğiniz, beğenmediğiniz bir yönünüzü değiştirmek işareti olabilir. Bu yönünüz büyük ihtimalle öfke ya da korku hakkındadır. Uyanık hayatınızda sizi öfkelendiren ya da korkutan şeyleri bir düşünün.

Rüyada saçını kısa kestirmek rüya sahibinin büyük bir özgürlük yaşama duygusu içinde olduğunu ve bunun için adım attığını temsil eder. Rüyada saçının kötü kesildiğini görmek, saçlarının hatalı kesildiğini görmek, kendinden şüphe, yetersizlik, ve uyanık hayatında kontrol eksikliği duyguları yaşadığınızı gösterir. Belki de yaptığınız bir şey, aldığınız karar hakkında ikinci düşünceler yaşıyor olabilirsiniz. Rüyada saç konusunda detaylı açıklama için saç rüya tabirleri sayfası ilginizi çekebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saç Kestirmek” için 8 yanıt

Rüyada saç kestirmek ne anlama gelir
Rüyamda saçımı kestirdiğimi görüyorum, hocam bana saçımı neden kestirdiğimi soruyor, ben cevap veremiyorum. Bana diyor ki sen üniversiteye gideceğin zaman saçını kestirmeyecekmiydin diye bana soru soruyor. Bu ne anlama geliyor.

Rüyada kısa saç görmek
Rüyamda saçlarımı çok kısa kestirmiştim vede herkes şaşkınlık içerisindeydi, bunun anlamı tam olarak ne acaba?

Rüyada saç tıraşı olmak
Rüyamda saçlarımı tıraş makinesiyle traş ediyordum, anlamı nedir? neye tabir edilir?

Rüyada saçlarını kendisi kesmek
Selam aleyküm, ben 32 yaşındayım, rüyamda saçlarımı kendim kesiyordum, bu rüyanın anlamında bana yardımcı olur musunuz? nasıl tabir edilir?

Rüyada saç kestirmek ve boyatmak
Rüyada saçlarımızı kestirip boyatmak ne anlama gelir?

Ben rüyamda kızlarımı gördüm, onlarla ayrı yaşıyoruz, rüyada bana gelmişler, küçük kızım saçını erkek saçı gibi kısacık kestirmiş, çok güzel olmuş deyip sarıldım, bu ne anlama geliyor merak ediyorum şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada kuaförde saçını kestirdiğini görmek
Rüyamda önce kuaföre gidip saçımı değiştirmek istediğimi söylüyorum, sonra saçım sarı uzun küt ve düz güzel görünüyor, daha sonra tam kestirip, adeta kazıtıp sarı yapıyorum.

Benim çok uzun ve dalgalı saçlarım var. Ruyamda saçlarım kısacık kesildigini ve düzleştiğini gördüm. Aynı zamanda erkek arkadaşımında saçları uzun onunda saçları sıfır numara oluyordu. Bu neye işaret olabilir yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir