Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saç Kurutma

Rüyada saç kurutma neye işarettir?

Aynı rüyayı 2. görüşüm, ancak farklı şekillerde görüyorum. Sizce anlatacağım şey bir üç harflinin uyarması mıdır yoksa meleğin uyarması mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Rüyamda duş almışım ve saçlarımı kurutuyorum o anda dua etsem de okusam da bana musallat olan görünmez şey saçlarımı sanki elektrikle havalandırıyormuşcasına yukarı doğru uçuruyor, bir kere de bir güç boynumdan tutup cama oradan da tavana doğru çekti.

Ancak genellikle ayna karşısında görüyorum kendimi ve aynaya bakıyorum saçlarım havalanıyor ancak çok ürpertici bir biçimde oluyor bana musallat olan şey gitsin beni rahat bıraksın diye gözlerimi kapatıp içimden bazı sureleri duaları okuyorum hala devam ediyor durmuyor. İşin tuhaf yanı son gördüğüm rüyamda kardeşimi korkutuyordum ve rüyamda gördüğüm güç yine saçımı yukarı kaldırıyor annem de aynı gece aynı saatte aynı rüyayı görmüş sabah öğrendim. bu rüyadaki şey nedir?

Rüyada saç kurutmak yorumu

saç kurutmaSema merhaba, gördüğün rüya ne cin uyarması ne de melek uyarmasıdır. Rüyan senin derhal uzman psikologa gitmeni uyarmaktadır. Bu kafayla gidersen daha çok fazla korkar ve korkutursun.

Rüyada saç kurutmak, saçlarını kuruttuğunu görmek sizin düşüncelerinizi dışarı aktarmanızı, bilgi takası ve kimi yeni fikirler elde edilmesini gösterir.

“Rüyada Saç Kurutma” için bir yanıt

merhabalar. bir yıldır konusup nişanlım olduğum kız ailesi ile kavga etti ve son aylarda benimle de ufak tefek şeylerle tartıştı ve gitti, kayıp ortada yok, telde kapalı ulaşamiyoz. artık on gün oldu ve rüya gördüm ilk kez. bir odada evdeydik banyodan çıkmış saçını kuruluyordu ayakta ve şunu dedi, Artık ben değiştim. nasıl falan derken uyandım sabah. nedir bu neye delalettir kimseye anlatmadım daha. lütfen bilenler söylesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir