Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saç Kurutma Makinesi Görmek

Rüyada saç kurutma makinesi görmek neye işarettir?

saç kurutma makinesi3 tane yavru kedi çantamdan çıkardım yapışmışlar birbirlerine ölmüşler onları ayırdım ıslak gibiydiler yapış yapış olmuşlardı.sonra acaba mikrop kapar mıyım diye düşündüm. Birden biri miyav dedi ötekilerde canlanmaya başladı, ölmemişler diye sevindim. Hemen canlansınlar diye bir kaç damla su damlattım suyu yaladılar, ayağa kalmaya çalıştılar.

Bende iyice canlansınlar diye saç kurutma makinesi almaya gittim, sonra uyanmışım. kediler gri renkte ve çok küçüklerdi.

Rüyada saç kurutma makinesi görmek tabiri

Yavru kediler hakkında bilgiyi rüyada kedi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada saç kurutma makinesi görmek düşüncelerinizi açık ve net olarak söyleme huyunuz olduğunu, lafı uzatmaktan hoşlanmadığınızı ve karşınızdan da bunu beklediğini ifade eder

Rüyada saç kurutma makinesi kullanmak, kullandığını görmek yaşamınızda açık ve net olmayan bir durum veya ilişki yaşadığınızı ve bunun sizi rahatsız ettiğini, düşüncelerinizi bu konuya odaklamak zorunda kaldığınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saç Kurutma Makinesi Görmek” için bir yanıt

Merhaba. ben rüyamda küs olduğum arkadaşımın benim saçlarımı boyadığını, saç kurutma makinesi ile kuruttuğunu ve saç rengimin rengarenk olduğunu gördüm ve hiç beğenmedim. sizce tabiri nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir