Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Saç Nakli Görmek

Rüyada saç nakli görmek nedir?

Rüyamda saçımı önce yeşile, daha sonra sarıya ve en sonda kızıla boyamak istedim, ancak önce deneme amaçlı bir kısmını yeşile boyadım daha sonra sarıya boyadım saçım tamamen sarı oldu ve kızıla boyarken saçlarım dökülmeye başladı. Doktora gittim, doktor saçlarımın yanmış olduğunu te çare olarak saç nakli yapılabileceğini söyledi, uyandım yorumlayabilir misiniz?

Rüyada saç nakli görmek yorumu

Esmer selam. Rüyada saç boyamak, istediği rengi alamamak konularında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada saç nakli görmek Düşüncelerinizi temizlemek, eski halinden kurtulmak için hareket ettiğinizi gösterir. Eski inançları, davranışları temsil eder. Rüyada saç nakli yaptırmak, saç nakli yaptırdığını görmek Hayatınızda yeni bir evre ya da yeni bir alan içine girdiğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda kendine güvensizliği temsil edebilir.

“Rüyada Saç Nakli Görmek” için bir yanıt

Rüyada saçımı sarıya boyuyordum, saçımın ilk tutamı tuttu, sonra tamamen boyadığımda tutmadı. Daha sonra yine tek tutamını boyadım ve tuttu, saçımın hepsi boyanmıyordu. Birde bir yılan gördüm bir kaç kişiyiz ince uzun bir yılan var, fakat yılan arkadaşlarıma gitmiyor, ben kaçtıkça ayaklarıma dolanmaya bana gelmeye çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir