Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taramak neye işaret eder?

Rüyamda eşimle fotoğraf çektirmeye gittik, eşim vesikalık çektirdi sanırım ve sarı saçlı olduğumu gördüm ve eşimde bende nefret ederiz sarı saçtan. Fotoğrafçıda saçlarımı tarıyorum tarıyorum olmuyor, hadi çek de gidelim diyorum, fotoğrafçıda beğenmiyor bir türlü pozları, acayip stres oluyorum. Yorum alabilir miyim acaba?

Rüyada saç taramak yorumu

Rüyada fotoğraf çektirmeye gittiğini görmek, gerçek yaşamınızda sizin için risk taşıyan bir konuya adım atmak işareti olabilir. Sizin sarı saçlı olduğunuzu görmesi eşinizin kimi şeylere kavuşmak veya hayatı doyasıya yaşamak için daha yapması gereken kimi şeyler olduğunu gösterir.

Rüyada saç taramak, saçlarını taradığını görmek dış görünümünüz ile ilgili endişelerinizi gösterir. Başkalarına etkilemek çok fazla çaba sarf ettiğinizi simgeler. Rüyada başkasının saçını taramak aldatma işaret eder. Bu rüya kimi olay veya konuları unutmanız, örtbas etmenizin sizin için daha iyi olacağını söylemektedir.

Rüyada saçını tarayan birini görmek hayata karşı yeni bir bakış açısı ile bakmaya başladığınızı ifade edebilir, dış görünüm ve güzellik konularında bilinç düzeyinizin geliştiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saç Taramak” için 2 yanıt

Merhaba, özel hayatımda görüştüğüm biri var ama babamın ne tepki vereceğinden emin olamıyorum. Bu da beni geriyor.
Rüyamda önce saçlarımı çok kolay bir şekilde taradığımı görüyorum. Sonra kendimi mezuniyet töreninde görüyorum. İlk 3 e girmişim ve kalabalığın önünde üstümde cübbemle duruyorum.
Sonra Bu İlk 3 kişi arasında bir sınav yapacaklarmış. Bize kalın bir kitap vermişler. 1 gün içinde onu okumamız gerekiyormuş. Bir sonraki güne bize bir sınav yeri belirlenmiş. Diğer 2 kişiye Türkiye içinde bir yer, bana yurt dışında bir yer belirlenmiş ve ogün gitmem gerekiyormuş. Diyorum ki ben nasıl hem kitabı okuyup hem oraya gideceğim. Sonra babamı görüyorum. Benimle birlikte gelmiş sınav yerine ve hiç karşı çıkmamış. Tüh diyorum babama zahmet oldu böle. Bir taraftan deli gibi kitabı okuyorum ben ve bitiriyorum. Böyle uyandım. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Ella merhaba,
Üst sayfada anlatıldığı gibi saçlarını taradığını görmek dış görünümünüz ile ilgili endişelerinizi gösterir. Başkalarına etkilemek çok fazla çaba sarf ettiğinizi simgeler.
Gerçek yaşamda okulunu bitirdiği halde yeniden mezun olduğunu görmek gerçek hayatınızda gelişim ve öğrenme durumunun henüz tamamlanmadığını, önemli bir gelişim ve / veya değişim içinde olduğunuzu ifade ederken aynı zamanda bu elde ettiğiniz ilerlemenin farkında olmadığınızı simgeler. Bakınız mezuniyet rüya tabiri sayfası.
Rüyada dereceye girmeniz ise yaşamınızdaki gelişimin farkına vardığınız ve bu bilgi ile birikimleri kullanmaya başladığınızda elde edeceğiniz başarıları simgelerken kitap okumanız yine gelişimin teyiti manasını taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir