Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Saç Tokası Görmek

Rüyada saç tokası görmek neye delalet eder?

Dayımın hanımı beni rüyasında rengarenk iplikler içinde görmüş, bana “ne güzel artık söküklerini rengine göre tamir edeceksin” demiş. Ayrıca iplerin içinde siyah bir saç tokası varmış “önce alayım” demiş sonra “sormadan almayım” demiş uyanmış.

Rüyada saç tokası görmek tabiri

Rüyada iplik görmek ip, bir işi üstünüze almak, uzun ömür, sihir anlamını taşır.

Rüyada saç tokası görmek rüyayı gören kişinin yeni fikirlere açık bir insan olduğunu gösterir. Saçlarına toka taktığını görmek rüya sahibinin düzeni ve temizliği sevdiğini gösterir, bu sayede kendini güvende hissedip, rahatladığını gösterir. Saç tokası almak kişinin şu anda henüz olgunlaşmamış bir ilişki yaşadığını temsil ederken aynı zamanda bunun hayatının düzenini bir miktar bozduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saç Tokası Görmek” için 4 yanıt

Rüyada hala kızına saç tokası vermemek ne demek
Rüyamda halamın kızına saç tokası vermedim.
Ben rüyamda saç tokamı gördüm. Sembol olarak hemen her yerde evlilik diye yorumlanıyor ama ben rüyamın bütününün anlamını merak ediyorum.
Rüyamda saç tokamı halamın kızı ve başka kız arkadaşım istiyor, ben de önce tereddüt ediyorum ama sonra kendimden emin bir şekilde onlara şöyle diyorum “ben bu tokamı çok seviyorum onu kimseye vermicem. Bu tokam tam benim saçıma göre. Zaten zor buldum onu”. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Kimden: zeynep
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 34
Medeni Durumunuz: Bekar

Hakkında bekar olduğunu yazmışsın ( onuda biz zorunlu olarak sorduğumuz için cevaplamış oldunuz ). Halbuki hakkında biraz daha bilgi lazım. Şu anda flört, sevgili, erkek arkadaşın var mı.
Var ise rüyan ( bilinç altın ) kesinlikle onu işaret edip;
* ben bu tokamı çok seviyorum onu kimseye vermicem. ( arkadaşımı çok seviyorum )
* Bu tokam tam benim saçıma göre. ( birbirimize çok uygunuz )
* Zaten zor buldum onu ( onu zaten zor buldum – burada zor beğenen karakteriniz anlatılmakta )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir