Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saça Ağda Sürmek

Rüyada saçına ağda sürdüğünü görmek ne demek?

Merhaba rüyamı anlatıyorum. Ekipten çok yakın bir arkadaşımın evindeyin, ben odasında oturuyorum, arkadaşım bir anda içeri girdi ve “karnım çok ağrıyor” dedi ve sonra ağdayı aldı saçına sürmeye başladı ama öyle bir sürüyor ki en dipten en uca kadar, bende dedim ki “ne yapıyorsun sen öyle” oda bana şöyle dedi “karnımın ağrısının geçmesi için saçlarımı çekmem lazım” ve “bana saçımı çek” dedi ben de canını acıtmamak için hafif çektim ama şaşkınlıkla bakıyordum, hala doğru bir şey yapıyor muyuz diye.

Sonra başka bir arkadaşım geldi, oda bizle aynı ekipte dedi ki “yanlış yapıyorsun” ve bezi bir aldı en dipten en uca sürdü ve öyle bir çekti ki şok olursunuz, arkadaşımın can acısından ağlaması ölmesi gerekirken gayet sakin duruyordu, bende üflemeye başladım can acısı gitsin diye ve bana dedi ki “bu hiç bir şeyi değiştirmez yararı yok” dedi. Rüyamda olanların manası nedir ? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada saça ağda sürmek neye tabirlenir?

Gördüğünüz rüya bir arkadaşınız hakkında çok şaşıracağınız, sizi şok edecek bir şey duyacağınızı ya da öğreneceğinizi simgelemektedir.Rüyanın unsurları: ekip arkadaşı, arkadaşın evini, karın ağrısı, ağda sürmek, saç çekmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Lütfen ileride gelişmeleri buraya yazar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir