Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Saçı Sarıya Boyamak

Rüyada saçı sarıya boyamak neye işarettir?

8 yaşındaki kızım rüyasında beni görmüş, onunla kuaföre gidiyormuşuz, ben saçlarımı kestirmişim ve sarıya boyatmışım. Oda saçlarını küt kestirmek istiyormuş ama birisi geçmiş arkasına saçlarını örmeye başlamış, saçı örüldüğü için çok ağlıyormuş, sabah ağlıyordu uyandırdım.

Ben zaten sarışınım ve saçlarımda uzun, daha önce öyle bir konuşma olmuştu, bilinç altında kaldı herhalde, bu ne demektir? yorumlar mısınız rica etsem? şimdiden teşekkürler.

Rüyada saçı sarıya boyamak neye yorumlanır?

Rüyada saçı sarıya boyamak, saçlarını sarıya boyadığını görmek sık görülen bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin kadın veya erkek olmasına göre farklı yorumlanır.

Rüyada saçlarını sarıya boyadığını gören kadın, evli ise evliliğinin daha iyiye gideceğine, bekar ise beğendiği bir erkekten ilgi göreceğine işarettir. Rüyada saçı sarıya boyadığını gören erkek işinde – okulunda sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saçı Sarıya Boyamak” için 4 yanıt

Rüyada kuaförde saç boyattığını görmek
Bende rüyamda kuaföre gidiyorum, “saçımı kestane kızıla boyayalım” dedim ama yıkayıp eve geldiğimde saçlarım sarılı rofleydi önce beğenmedim sonra beğendim. Kuaföre para vermeyi unuttum sonra kocamla gittim,
Birde fotograf makinesi gördüm bir yerde satış yapıyordum ve bir kadının pahalı modeli almaması için uğraştım, bir kaç foto çektim sonra biri beni hızlıca odadan çıkardı.

Rüyamda kayın validem ile tartışıyorduk ve kayın validem saçlarını sarıya boyamıştı, çok ilginç idi, feci bir şekilde bayağı tartışıyordum. Sarı saçların anlamı ne ?

Rüyada saçını sarıya boyadığını görmek
Rüyamda sarı boya alıp saçımı kendim boyadım ama yıkadıktan sonra saçlarım beyaz oldu. Bunun manası nedir?

Rüyamda sevgilim, eski sevgilisi olan kadının saçlarını sarıya boyattığını söyledi, acayip sinir oldum. (Normalde erkek arkadaşım sarı saçı çok sever) bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir