Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Saçında Kurtçuk Görmek

Rüyada Saçlarında Kurtçuk Görmek Neye İşarettir?

Merhaba, ben rüyamda saçımı rengarenk boyuyordum, her tarafı farklı bir renkti ama ağırlıklı olarak pembe ve sarı vardı. Önce bu renkler aralarındaydı ama daha sonra bir kere daha boyadım ve saçımın üstleri siyah kaldı, geri kalan her yeri rengarenkti. Sonra saç diplerinin kaşındığını hissettim, herhalde saçımı boyarken saçlarımı yaktım” dedim. Arkasından kaşıntı resmen yanmaya benzedi, “anne” diye bağırdım, “koş yetiş kafama bir şey oldu” diye haykırdım.

Annem mutfaktan benim odama koşarak geldi, ona saçlarımın kaşındığını, kafama bir şeyler olduğunu söyledim. Annem saçlarıma baktı ve “eyvah” diye çığlık attı. “Ne oldu” dedim, annem “saçların kurtlanmış, kafanın içi kurtçuk dolu, sen bunu nasıl yaptın” diye bağırdı. O korkuyla çığlık atarak uyandım ve “çok şükür rüyaymış” dedim. Bunun anlamı nedir?

Rüyada Saçta Kurtçuk Görmek Nasıl Yorumlanır?

Filiz merhaba, gördüğün rüyanın ana temaları rüyada saçını boyamak ve saçında kurtçuk görmektir. Bir kadın için rüyada saç boyamak güncel hayatta kişinin içinizde olan arzu edilme, çekicilik, cinsel cazibe isteğinin göstergesi olup daha fazla beğenilmek, arzu edilmek özlemlerin olduğunu gösterir. Saçlarını boyayı istediği rengi elde edememek ise insanın reel yaşamında karşı karşıya olduğu hileli bir durumu anlatır. Gerçek olmayan, yapmacık tavır veya davranış ya da söz ifadesidir.

Rüyada saçlarda görülen kurtçuk çatışma ifadesidir ve rüyayı gören insanın karşısındaki kişi ile mücadelesinde karşısındakinin haksızlık yaptığını ve mücadeleyi farklı yönlere çektiğini gösterir.

“Rüyada Saçında Kurtçuk Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda eski konuştuğum kişiyi görüyorum birkaç seferdir. İki ay önce bir ayrılık yaşadım. En son şu an beraber olduğu kişiyle birlikte gördüm fakat ikisinin de saçları tuhaftı açıkçası. Erkek arkadaşımın saçları beyazlamış, kızın saçları ise kısa ve garip bir sarı renkteydi. Çok şaşırıyordum rüyamda anlam veremedim ikisinin haline. Daha önceki rüyalarımda da eski erkek arkadaşımla kavga etmekteydim. Yorumunuzu merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir