Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saçını Kısa Kestirmek

Rüyada saçını kısa kestirmek neye işarettir?

Evime yakın bir caddede servisten iniyorum. Saçım at kuyruğu, karşıya geçerken iki tane yan yana kuaför görüyorum ve saçımı kestirmeye karar veriyorum. Biraz tereddüt ediyorum “bu cadde pahalı olur” diyorum ama sonra “olsun ya ne olacak” deyip soldaki kuaförü seçiyorum, çünkü sağdaki kuaför koltuğunda başka bir kadın işlem görüyor. İçeri girip kestiriyorum. Kestirdiğim ve kuaförden çıktığım kısmı pek hatırlamıyorum ama daha sonra evime doğru yürüdüğümü hatırlıyorum. Saçlarım kısa ve dümdüz. Tam benim beğendiğim tarzda. Ama ilişkimin birinci yılında bu saçla ne yapacağım diye düşünüyorum, karamsar kalıyorum yine de iyi oldu saçım ya diye beğenerek evime yürüyorum. Birkaç rüya sitesinde kötü yorumlar okudum saç kestirmekle ilgili ama ben rüyamı kötü hatırlamıyorum hatta kesilmiş halini beğeniyorum bile. Lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada saçını kısa kestirmek nasıl yorumlanır?

Buse selam, rüyada kuaför görmek rüyayı gören kişinin hayatında bir davranış değişikliğine işarettir. Rüyada kuaföre gitmek etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder.

Rüyada saçını kısa kestirmek rüya sahibi insanın reel yaşamında büyük bir özgürlük yaşama duygusu içinde olduğunu ve bunun için adım attığını temsil eder. Bu konuda rüyada saç kestirmek sayfası ilginizi çekebilir. Sonuçta kendinizi iyi hissetmeniz aslında hayatınızda beklentilerine kavuşma konusunda pozitif gelişmelere işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir