Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saçının Açık Olduğunu Görmek

Rüyada saçının açık olduğunu görmek neye çıkar?

Yasim 33, evliyim. Normalde gercek hayatta tesettürlüyüm. Rüyamda sacim acik ve omuz boyunda, üzerimde kısa kollu beyaz sile bezi bir bluz var. O halde kalabalik bir evin icinde görüyorum kendimi. Koltuga gidip oturuyorum. Koltukta aramizda bir kisilik yer olacak sekilde kaynım da oturuyor. Psikolojik olarak cökmüs halde görüyorum onu, elinde telefonla oyun oyuyor.

Kaynım, yani esimin abisi koltukta otururken daha sonra yere düsüyor, onun koluna girip onun kalkmasina yardim ediyorum. Sonra o benim dizime yatiyor, ben biraz heyecanlandigimi kimyamin degistigini hissediyorum. O esnada sefkatle bir cocugun basini oksar gibi onun basini oksuyorum. Daha sonra esim geliyor, esim gelince o dizimden kalkiyor.

Sonrasinda bir oadaya gidiyorum, benim kizimla kaynimin kizi ikisi ayni yataga yatmislar, kaynimin kizi uyuyabilmek icin yüzünü kapatiyor. Sonra yanıma eltim geliyor, bana kaynimla konusup konusmadigimi soruyor. Ben de “onunla konusmadim” diyorum, daha sonra onu esarbini degistirmis ve kirmizi bir canta takmis olarak görüyorum.

Rüyada saçının açık olduğunu görmek tabiri

Gerçekte kapalı olan birisinin rüyasında saçlarını açtığını görmesi o kişinin yaşamından memnun olmadığını ve yaşamında bazı değişilikler olacağını simgeler, bakınız rüyada kapanmak sayfası.

Rüyada kaynı görmek bir akrabanız ile sorun yaşayacak ve aranız açılacak şeklinde yorumlanır. Bazen kaynını rüyada görmek rüya sahibi için yaptığı bir hatadan dolayı büyük bir pişmanlık duyduğuna, bitirdiği şey için vicdan azabı çektiğine de yorumlanır. Bu konuda rüyada kayınbiraderi görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, gerçekleşen konuşmalar ise yaşamınızda bazı dalgalanmalar olduğunu / olacağını ancak bir süre bunların durulacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir