Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının dökülmesi neye işarettir?

Merhaba, benim rüyamda saçlarım dökülüyordu ama hepsi değil ön kısımlar dökülüyordu ve rüyamda halam “ergenlik yüzündendir” diyordu, ne anlama geliyor söyler misiniz? yanıt bekliyorum lütfen, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada saçının döküldüğünü görmek tabiri

Rüyada saçın dökülmesi, saçının döküldüğünü görmüş olmanız, kendinize saygı konusunda bir sıkıntı yaşamakta olduğunu simgeler. Önemli bir rüyadır ve mutlaka dikkate alınmalıdır. Saçların kopması, saçlarının kalıp halinde dökülmesi, yaşlanma ya da yaşlılık korkusu yaşadığınızı, gelecekle ilgili çok derin bir endişe taşıdığınızı simgeler. Rüyada kellik, kelleşmeye başlamak, kelleşmek, kel olmak, kendine güven eksikliğini veya beğenilmeme korkusu yaşadığınızı gösterir. Öte yandan kellik kendini başkalarına kurban etme, alçak gönüllülük, saflığı simgeler. Kel bir adam, sıkıntılı günlerin, dertlerin habercisidir.

Lütfen rüyalarınızı gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri verin. O zaman daha sağlıklı rüya yorumu yapmak kolaylaşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir