Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saçının Kısa Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kısa kesildiğini görmek ne demek?

Rüyamda annemin saçını kestirmek için bir kuaföre gidiyorduk. Sonra ben de saçımı kestiriyordum. Kızıl saçlı bir bayan şuan belime kadar olan saçlarımı ensemde kesiyordu ve saçımın arkalarında biçimsizlikler vardı. Ben “hiç bu kadar kısa saçla yaşamadım” diyerek ağlamaya başlıyordum. Öyle derken, aynaya baktım alnımın oradaki saç diplerinde damarlarım görünüyordu. Perçemlerim falan şekilsizdi biraz. Saç rengim doğal rengiyle aynıydı yani sarı, hiç boya yok saçımda.

ankarali selin, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz ama mutlu, bu aralar bir ağlayıp bir gülüyorum yine de yaşamayı seviyorum.

Rüyada saçının kısa kesildiğini görmek yorumu

Selin merhaba,

Rüyada kuaföre gitmek, etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder. Rüyada kuaförde olduğunu görmek, Bazı değişim ihtiyacınız için arayış içinde olduğunuzu simgeler.

Saçını kestirmek yaşamınızdaki değişim arzunuzu ya da yeni bir başlangıcı ifade eder. Rüyada saçının kısa kesilmiş olduğunu görmen yeni bir fikir, konsept, bakış veya düşünce tarzı konusunda yeterince değerlendirme yaptıktan sonra sorumluluk almanız gerektiğini önerir. Detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Saçının Kısa Kesildiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eşimin saçlarını çok kısa kestirdiğini gördüm başka biri gibi olmuştu yorumlarsanız sevinirim

Kübra selam, gördüğün rüya büyük ihtimalle eşinin hayata bakışında bir değişiklik olduğunu, yaşama yeni bir perpektiften bakmaya başladığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir