Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saçları Küt Kesmek

Rüyada saçları küt kesmek neyi simgeler?

Rüyamda saçlarımı küt kestirdiğimi gördüm. Rüyada tanıdığım bir arkadaşım saçımı kesiyordu. Onları küt kesti, kahkülümü falan kısa kesti. Tam kızdım kalktım ki saçımdaki küt perukmuş,  saçım kesilmemiş bağlı, çok sevindim. ne anlama geliyor bu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Rüyada saçını küt kestirdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada saç görmek; servet sahibi olmaya işaret eder. Rüya da saç kesmek veya kestirmek; kötü bir haber alacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada kahkül görmek aynı konuda sürekli uğraştığınızı, sürekli aynı şeyi düşündüğünüzü fakat bir sonuç alamadığınızı, boşu boşuna uğraşıp, zaman kaybettiğinizi ifade eder. Rüyada peruk görmek iyi niyetli, insanlara önem veren, adaletli bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saçları Küt Kesmek” için 2 yanıt

Rüyada saçının uzun olduğunu görmek
Merhaba iyi çalışmalar, öncelikle bu siteyi bize sunduğunuz icin cok tesekkurler.
Ruyamda kisacik olan saclarm uzun ve siyah renkteydi, sonra sacimi makasla bir kısmını kestiklerini gördüm ve konuşmama bile fırsat olmadan aniden uyandım acıkcasi etkisinde kaldım gordugum ruyanin, ayrica 2 aylik hamileyim bu durumuma yonelik bir mesaj olabilirmi merak ediyorum? Simdiden tesekkurler ve tekrar iyi calismalar.
hasret, 25, Kadın, Evli, Çalışıyor, çok stresliym bu aralar.

Sayın hasret,
Sizlerden önemle imla kurallarına uymanızı istiyoruz ama boşuna. Türkiye’de yaşıyoruz ve dilimiz Türkçe. Kelimeleri tam yazmaya vaktiniz yoksa yazmayın kardeşim. Mesajınızı Türkçe’ye çevirene kadar en az başka 4 – 5 rüya cevaplayabilirdim.
Yazdıklarınızdan anlayabildiğim kadarıyla rüyanız saç ile ilgili ve bu konuda bilgiyi rüyada saç görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir