Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saçlarının Koptuğunu Görmek

Rüyada saçlarının koptuğunu görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda rüyamda uçurum gibi bir yerden düştüğümü ama ölmediğimi gördüm. uçurumun dibinde elimi saçlarıma attım ve saçlarımın orta yerinden incelerek koptuğunu gördüm. Çok korktum. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada saçlarının koptuğunu görmek yorumu

Rüyada uçurum görmek genelde kötü yorumlanır, çok üzüleceğin bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder.

Rüyada saç kopması, saçların kalıp halinde dökülmesi, saçının koptuğunu görmek, yaşlanma ya da yaşlılık korkusu yaşadığınızı, gelecekle ilgili çok derin bir endişe taşıdığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Saçlarının Koptuğunu Görmek” için 2 yanıt

ruyamda saclarim kopuyordu yerine kizil ve kisa sac cikiyordu, ölmüş dedem sakal trasi oluyordu, cevabini yazarsaniz sevinirim

rüyada saçlarının kopması rüyada kendine baktığında nasıl gördüğüne bağlıdır. suratın bu durumla beraber kötü bir hal alıyorsa bu bir sıkıntı habercisidir, genelde bu tür rüyalar mesela suratın kıllanması vs sıkıntılı gün habercisidir.

saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir