Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saçlarının Sarı Olduğunu Görmek

Rüyada saçlarının sarı olması ne demektir?

Merhabalar, ben iki gece üst üste bir anda saçlarımın şu ankinden daha sarı olduğunu ve bir anda pelik şeklinde uzadığını gördüm. Yorumlanmasını istediğim iki rüyam daha var, çünkü içinde bulunduğum durumlara yanıt olduğuna inanıyorum, sizden ricam üç rüyamı da yorumlayabilmeniz, mümkün ise eğer.

Üçüncü gece rüyamda yeni evli bir çiftin evini satın alacaktım ve evin içinde şu anda bana ait olan bir halı var sadece, evi beğeniyorum ama hafif basık bir ev, camdan dışarı bakıyorum ve gözümün alabildiği her yer yemyeşil ve güzelliğini tarif edemem, çayır gibi düzlük ve yeşil üzerinde de sonsuzluk işareti şeklinde tren rayları var.

Ertesi gün dua ederek yattım ve şu anda ayrı olduğum eşim benim için “hayırlı mı yoksa ayrılmak mı doğrusu” diye dua ettim. O gece de rüyamda başka biri var ve onu seviyorum, sevdiğim erkeğin yüzü yok ama şato gibi kocaman bir evleri var, babası orta yaşlı bir adam ve bana içinde kalp şekli olan bir bilezik veriyor ve beni oğluna istiyor. Bende “bunu bana vereceğinizi rüyam da görmüştüm” diyorum hatta rüya içinde rüya ile bunu görüyorum da. Sizden bu üç rüyanın yorumlanmasını rica ediyorum, çünkü bir şekilde yanıt olabilir içinde olduğum duruma, görüşmek dileği ile. Rüyanın unsurları: sarı saç, saçının sarı olduğunu, pelik, ev almak, ev bakmak, sonsuzluk işareti, tren rayları, kocaman ev, şato, bilezik.

Rüyada saçlarının sarı olduğunu görmek yorumu

Merhaba,

Rüyalar, insanlık yaşamı boyunca hep önemli olmuş, insanlar daima rüyalarının anlamını merak etmişlerdir. Rüyanın tabiri çok dikkatli yapılmalı ancak bu açıklamaya göre hayatı kararlar alınmamalı, akıl ve mantığı kullanmak gereklidir.

Rüyada saçlar genellikle dış görünüm, beğenilmek konularında mesaj verirler. Sağlığınızın olduğundan daha sarı olduğunu görmeniz ciddiyeti biraz atıp, rahatlamanız, hafiflemek gerektiğine, hayata biraz daha iyimser bakmanın faydasına işaret eder.

Rüyada satın almak üzere ev bakmak duygularınızı sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğinizi ve bunun kendinizi iyi hissetmenize neden olduğunu işaret eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendinize zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye eder. Rüyadaki yeşillik iyileşme anlamını artırırken, sonsuzluk işareti büyük mutlulukları işaret etmektedir.

Son rüyanız ise rüya içinde rüya olup, en değerli kategoridedir ve bu rüyalar kısa sürede gerçekleşir. Burası hakkında yorum yapamıyorum ( daha doğrusu yapmak istemiyorum – bir nevi kehanete girer ve bunu tercih etmiyorum ). Söyleyebileceğim tek şey çok güzel gelişmelerin olacağı ve bu gelişmelerin sizi inanamayacağınız kadar sevindireceğini temsil etmesidir. Lütfen gelişmeleri bu sayfaya ekler misiniz?

“Rüyada Saçlarının Sarı Olduğunu Görmek” için 5 yanıt

Rüyada saçının kesildiğini ve sarıya boyandığını görmek
Ben rüyamda saçımın kesilmesini ve sarıya boyanmasını gördüm ama benim isteğimle değil, yani başka renk beklerken sarı saç oldu, saçlarımı kestirmeyi de istemiyordum ama kesilmiş oluyordu, çok üzülüyordum, çünkü saçlarımı çok seviyorum, bu nedir?

Rüyanız, sıradan bir rüya değildir. Lütfen rüyada saç görmek sayfasını dikkatle inceleyin ve oradaki rüyanızın unsurlarıyla ilgili bilgeleri alıp, kendi durumunla bir arada değerlendirip, mesajı bulun.
Hakkınızda bilgi olmadığı için bu yorumu ben yapamıyorum.

Rüyada arkadaşını sarışın olarak görmek
s.a. ben arkadaşımın bir rüyasını soracaktım, arkadaşımın biri beni rüyasında görmüş, benim siyah saçım var, arkadaş beni rüyasında sarı saçlı ve bembeyaz tenli görmüs (esmerim) sadece öyle duruyormusum dedi, cok merak ettim anlami ne olabilir diye. bana bilgi verebilir misiniz. tsk kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir