Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek

Rüyada saçlarının uzadığını görmek neye işarettir?

Ben rüyamda bir kuafördeyim, saçlarım normalde sarı ve ensemden az aşağıda uzunlukta fakat saçlarım rüyamda belimde ve sarı ama kuaförde kendim boyamaya çalışıyorum fakat bir türlü boya tutmuyor, boyayı sürüyorum fakat rengi yine aynı kalıyor, Rüyada saçlarının uzaması ne anlama gelir? yanıt yazarsanız sevinirim.

Rüyada saçlarının uzadığını görmek neye yorumlanır?

Ceren merhaba, gördüğün rüya hakkında geniş bilgi rüyada saç görmek sayfasında bulunmaktadır. Aslında oradaki bilgilerle benden dahi iyi yorum yapabilmen lazım çünkü hakkında hiç bir bilgi vermemişsin.

Rüyada kuaför görmek, Hayatında kimi davranış değişikliklerini temsil eder. Kuaförde olmanız bu değişim ihtiyacını nasıl çözeceğin hakkında için arayış içinde olduğunu gösterir. Rüyada kuaföre gitmek, aynı zamanda çevrenizdeki insanların sizin dış görünümünüz hakkındaki fikirlerine olması gerektiğinden daha çok verdiğini anlatır.

Rüyada saçını boyamak, içinizdeki arzu edilmek, çekici olmak, kadınsı cazibe arzularının işareti olup gerçek hayatta daha çok beğenilmek, daha fazla arzu edilmek isteğini temsil eder. Saçlarını istediğin renge boyayamamış olma ise bir hile işaretidir. Gerçekliği olmayan, yapma tavır, davranış yahut sözlerin ifadesidir. Ancak burada bir başka önemli unsur daha var ki oda saçlarının olduğundan uzun görmendir. Bunun manası ise uyanık hayatınızda yakın bir zamanda önemli bir haber alacağınızı simgeler.

“Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. Ben günlük hayatta saçım döküldüğü için sık sık morali bozulan biriyim. Rüyamda saçımı tararken saçımdan bir kaç saç telinin (yaklaşık 10 tel) tarağın üstüne döküldüğünü gördüm. Lütfen gördüğüm bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler.

Ahşap merdivenden inmek
Annemle ahşap bir merdivenden iniyorduk annem inerken merdivenin basamaklarını kırmaya başladı ve merdiven ortadan ikiye ayrıldı ben düşmek üzereyken merdivenin korkulugundan tuttum havada asılı kaldim ve tahtayi asagiya dogru egerek asagiya indim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir