Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Saçlarının Uzaması

Rüyada saçlarının uzaması neye delalet eder?

Rüyada saçlarının uzadığını görmekSaçlarımı ben kendim birazcık kesmek istedim ve küt kestim. Yamuk bir kesim oldu ve kuaför pek düzeltemedi. Benim de şu sıralar saçlarıma moralim çok bozuk. Bitkisel bir maske yapıp uzatmaya çalışıyorum.

Rüyamda da saçlarım uzamıştı bende “Ne kadar çabuk uzadı çok güzel duruyor.” diyordum. Sonra saç maskesi yaptım tekrardan. Bu sefer anında bir uzama oldu. Saçlarım boynumda iken birden dirsek hizama kadar geldi. Acayip mutlu oldum tabi. Uyandığımda da rüyayı gerçek sandım aynaya baktım hayal kırıklığına uğradım. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada saçlarının uzadığını görmek neye yorulur?

Asude merhaba, saçlar hakkında rüya görmek, saç kesmek, saç kestirmek, saç boyatmak; genç yaşlı, kadın erkek, herkes tarafından sıklıkla görülen rüyalardır ve rüya sahibinin çevresiyle ilişkileri ve dış görünüşü konusunda mesajlar verir. Rüyada saç kesmek uyanık yaşamınızda kendinizi güçsüz hissettiğinizi, gücünde azalma olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler, bakınız rüyada saç görmek yorumu.

Rüyada saçlarının uzadığını görmek genelde önemli bir haber alınacağını temsil eder. Öte yandan rüyada saçını olduğundan uzun görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin farklı kültürleri, değişik dilleri ve oralardaki yaşam hakkında önemli bir merak sahibi olduğunu ve o yerleri görmeyi, o insanları tanımayı istediğini simgeler. Saçının olduğundan daha uzun olduğunu görmek ve bundan mutlu olmak bu dileklerinin gerçekleşeceğine işaret ederken uzun saçtan hoşlanmamak bu şeylerin sadece düşünce aşamasında kalacağına rivayet edilir.

“Rüyada Saçlarının Uzaması” için 2 yanıt

Saçını kısa kestirmek
Bekar bir bayanım, normal işinde gucunde bir ınsanım ve iş ortamında öyle kımse ile konusmuyorum, cunku cok ınsan fazla iş demek benım için. Öncekı iş yerınde sorun oldugu için fazla arkadas edınmek ıstemıyorum. İki gün once saçımı kestirmeye karar verdım, hafta sonu kestiricem de. Rüyaya gelirsek ruyada sacımı kestırdıgımı gordum, kısa omzumda kestırdım, baktım sonra sacımın onunde ve yanlarında bırden fazla saç teli gördum, bana kotu gorundu ve boyatırım dedım, sonrada uyanmısım. lutfen yorumlar mısınız.

Canan gördüğün rüya gerçek hayatında bir şeyleri değiştirmek için adım attığını ancak bazı ufak pürüzler nedeniyle istediğin sonuca ulaşamadığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir