Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Saçta Karınca Görmek

Rüyada Saçta Karınca Görmek Neye Çıkar?

Gördüğüm rüyamda annem ile şuanda hatırlamadığım fakat gerçekte tanıdığım bir kadın vardı. Sebebini bilmiyorum o kadına saçlarımı gösteriyordum. Saçımı o kadına beğendirmek için saçlarımdan bir tutam makasla kesip kadına gösteriyorum, ancak o anda saçlarımın içinde karınca olduğunu fark ediyorum. Rüyamda çok utanıyorum ama neyse ki kadın saçımdaki karıncayı görmüyor ve “yamuk olmuş” diyor, “ancak erkek tıraşı olursan saç kurtulur” diyor.

Sonra kadın saçımı kesiyor ama ben kesildiğini görmüyorum ama biliyorum ki erkek tıraşı gibi kesilmiş. Aynaya baktığımda saçımın yine şimdiki gibi olduğunu görüyorum, anneme de “daha sağlıklı uzasın diye kestim” diye açıklama yapıyorum. Annem böyle memnuniyetsiz bir hmm gibi bir şey diyor.

Şu anda gerçek hayatta bazı maddi sıkıntılarım var, kötü bir süreçten geçiyorum, annemi babamı dinlemedim. Eşimin işleri bozulunca onların eşime olan davranışları değişti, bu da beni çok üzüyor. Annemden eşimle alakalı beklemediğim yorumlar duyuyorum, bu günlerde yaşıyorum bunları, ne olur rüyamı yorumlayın, teşekkür ederim şimdiden. 25, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada Saçta Karınca Görmek Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum, bu muhteşem rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya şu anda gerçek hayatınızda içinde olduğunuz durum ve bu durumun sebepleri hakkında çok net bilgiler vermektedir. Rüyanız şu anda içinde olduğunuz durumdan bir an önce çıkmak, bir değişim özlemini anlatmakta ve bu duruma düşmenizin sebebi olarak da sizin gerçek hayatınızda kontrol etmekte zorlandığınız hırsınız olduğunu belirtmektedir. Belki de hırsınız yenik düşmezseniz işler daha kolay düzelebilir. Rüyanın ana unsurlarına bakmak gerekirse;

Rüyada saç kestirmek rüyayı gören kişinin yaşamındaki değişim arzusunu ya da yeni bir başlangıcı ifade eder. Rüyada karınca görmek rüya sahibinin çok hırslı biri olduğunu ve hiçbir şeyden memnun olmadığını gösterirken bu rüya bazen de uzun ömürlü olmaya da yorumlanır.

“Rüyada Saçta Karınca Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar. Öncelikle bu hizmetiniz için teşekkür ederim . Ben rüyamda yağmur ile başlayan sonrasında doğuya çeviren yağış gördüm. Dolu yağışı kısa sürdü ve Çok da şiddetli sayılmazdı. Yağış sırasında erkek kardeşim ve ablamla birlikte dışarıdaydık . Dolu yağışında mutluyduk yani rahatsız olmadık hatta yağış esnasında Özçekim bile yaptık. Ancak telefonun ekranında kendimizi göremediğim hatırlıyorum en son Özçekim yaparken. Bana farklı gelen bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

Merhaba ben rüyamda sınıftan bir arkadaşımın evine gidiyor orda onun kardeşi karıncalanmis sonra o karıncalar benim saçıma bulaşıyor kendi evime gidiyorum oradan karıncalar temizleniyor arkadaşlarım. Temizliyoruz saçımdan sonra bir arkadaşımla kitap almak için faklı bir bilmediğim şehre gidiyorum nedir anlamı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir