Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sadakatsiz Görmek

Rüyada sadakatsiz birini görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilimin sadakatsiz biri olduğunu gördüm beni aldatıyordu, sonra beni yanına çağırıp tekrar bana dönmek istediğini söylüyordu, sinirlenip ona tokat atıyordum, ağlayarak dedemin yanına gidiyordum bana nazar duası okuyordu dedem, yanımda babaannem de vardı.

Rüyada sadakatsiz görmek yorumu

Buse selam, gördüğün rüya tam bir eski sevgili rüyası olup bu konuda geniş açıklama eski sevgiliyi görmek analizi sayfasında bulunmaktadır. Sadakat terimi içten bağlı olmayı, sağlam ve güçlü dostluğu anlatır. sadakatsizlik ise tersi anlam taşır.

Rüyada partnerin ( eşinin, sevgilinin veya arkadaşının ) sadakatsiz olduğunu görmek bir ters anlam içerir, aslında partneriniz size aşık, sadık ve sizinle mutlu anlamını taşır. Rüyada kendinin sadakatsiz olduğunu görmek arkadaşlarınız tarafından yüksek saygı gördüğünüze işaret eder.

“Rüyada Sadakatsiz Görmek” için 3 yanıt

Sevgilinin kendisini aldatması
22 yaşindayim. Hafta sonu sözleneceğim 2 senelik sevgilimin beni aldattığını gördüm. Arkadaşlarimizla buluşuyoruz yanlarinda da iki tane daha kiz var. Sevgilimi biri ile sürekli birbirlerine bakarken yakalıyorum. Kizda güzel mavi gözlü bir kiz. Kizi köşede dövüyorum dişi bir bakiyorum elimde. Sonrasında ben sevgilime “kalk gidelim” diyorum “sen git” diyor bana, orada bir afallayıp yollanıyorum evime doğru. Sevgilimi arıyorum eve geldiğimde. Kizin numarasini söylüyor bir yandan oda dur yazmam lazim kapatiyorum diyor bana. Mesajlarini yakaliyorum. Daha sonra kendi evimizmiş gibi bir ev, kızda bize misafir. Lavaboya giriyor çıkıyor yan kapıdan mutfaga giriyor sevgilimde mutfakta. Mutfagin kapisi beyaz, şerit şeklinde cam var. Oradan görüyorum sevgilim kızı öpüyor kapiya ellerini koymuş. Kapı aşagi indi ben tekmelerken ağlayarak uyandim.

Yeliz merhaba. Bilimsel açıklaması net olarak yapılamamasına karşın tüm dünyada söz ve nişan arefesindeki gençler rüyalarında çok sık aldatıldığını görmektedir. Bazı uzmanlar bunu kişini yaşadığı büyük heyecanın yansıması olarak açıklamakta, bir başka grup ise birbirini tam olarak tanımayan insanların zihinlerinde kuşkuların yansıması olarak nitelemektedir. İşte bu yüzden ben bu rüyayı rüyada aldatılmak olarak değerlendirmiyorum. Mutluluklar dilerim.

merhaba ben rüyamda kankamın beni takmadığını eski arkadaşının yanına gittiğini gördüm. Anlamı nedir acaba? Yani gerçekte umarım öyle olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir