Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şadırvan Görmek

Rüyada şadırvan görmek neye delalet eder?

Sevdiğim kişiyle ilgili evlilik için istihareye yattım ve sabah namazından sonra rüyamda mahallede kalabalıkta şadırvan var orada abdest alıyorum, elimde seccade camiye gidecekken sevdiğim adam geldi, belden yukarısı çamur “ne bu halin” diyerek ona sarılıyorum. Bana “sana gelirken çok badireler atlattım, çok meşakkatli bir yolculuk yaptım” diyor.

Ona “hazır” diyorum eline beyaz bir havlu veriyorum, yıkanıp çıkıyor, üzerinde beyaz gömlek, el ele tutuşup beni istemeye ailemin yanına gidiyoruz, çok mutluyduk ve öylece uyandım, heyecanlı ve umutluydum. 42, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada şadırvan görmek neye yorulur?

Rüyada şadırvan görmek bolluk ve refah içinde mutlu bir hayat sürmeye ve uzun ömre işaret eder.

Rüyada abdest aldığını görmek sıkıntılarından kurtulmak, umduğuna kavuşmak, borçlarını ödemek veya bir kimseye tanıklık etmek ya da korkularından kurtulmaya işaret ederken rüyada camiye gitmek ise kaza ve belalardan uzak durmaya işarettir. Rüyanın devamında olan şeyler ise hayırlara işaret etmektedir ( unsurlar hep beyaz renkli)

“Rüyada Şadırvan Görmek” için bir yanıt

Rüyada şadırvanda abdest almak
Merhabalar. Etkisinde kaldığım rüyanın anlamını soracaktım. Büyük bir caminin havlusunda şadırvanda abdest almak üzereydim. Cuma namazı diye hatırlıyorum. Sultanahmet gibi büyük bir cami. Avlusu çok kalabalık, insanlar camiye doğru girmek üzereler. Birden cami giriş kapısında tartışma ve kavga başlıyor. Herkese yayılıyor. O sıra abdest alıyorum birden şadırvana da kavga edenler geliyor ve benim yakamdan biri tutarak “sen nereden çıktın defol” diyerek beni bayağı bir sürüklüyor. Ben ise “bir şey yapmadım, abdest alıyordum, bırak beni” diyorum. Ne anlama geldiği hususunda yardımcı olursanız çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir