Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sağ El Görmek

Rüyada sağ el görmek neye delalettir?

Rüyada sağ el görmekRüyamda babamla beraber arabayla bir yerlere gidiyordum. Daha sonra babam yanımdan ayrılıyordu. Bende o sırada bir dükkanda olduğumu rengarenk dondurmalar olduğunu külahın üzerine koymaya çalıştığımı baya eğlenceli vakit geçirdiğimi görüyordum.

Daha sonra dışarı çıktığımda babamın geri geldiğini, sağ elinin bilekten yukarı olacak şekilde kesildiğini yani olmadığını görüyordum. Hatta sağ ayağında da bir sargı vardı. Bu hali görünce hüngür hüngür ağladığımı gördüm, babam sakindi suratında bir ifade göremedim. Arabaya tekrar bindiğimizi gördüğüm sırada uyandım.

İsim / Takma isim : gül
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 25
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : karışık
Rüyanızın konusu : el kesilmesi
Anahtar kelimeler : kesik el, yaralı el

Rüyada sağ el görmek yorumu

Gül merhaba. Rüyada babanızı görmeniz, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterirken, dondurma görmen  sevgi ve memnuniyet duygularını simgeler.

Rüyada sağ el görmek atik, tetik, çevik ve kuvvetli olmayı, yani erkekliği ve adam olmayı temsil eder. Sağ el aynı zamanda (bir konu hakkında ) karar verme sembolü olarak ta kabul edilir veya herhangi bir konuda, kararda veya seçimde o şeyin doğru olduğu anlamında idrak edilir.

Babanızın sağ elinin kesik olması, elinin kesilmesi, onun bir nedenden dolayı atikliğini, tetikte olma özelliğini. çevik olma yeteneğini kaybettiğini ya da sizin öyle düşündüğünüzü ifade etmektedir.

“Rüyada Sağ El Görmek” için 2 yanıt

Kardeşinin elinin koptuğunu görmek
Erkek kardeşimin eli kopmuş, sadece koptugu yeri gördüm üzüldüm ama kimse uzulmuyordu. 35, Kadın, evli, Ev hanimi.

Gökçe selam, rüyanız gerçek hayatta erkek kardeşinin sana tam açılamadığını, sana anlatmak veya açıklamak istediği bazı şeyler olduğunu anlatmakta, büyük ihtimalle elini ona uzatmanı beklediğini göstermektedir. Lütfen düşüncelerinizi veya gelişmeleri burayı cevaplayarak ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir