Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Sağ Olan Dedenin Ölmüş Olduğunu Görmek

Rüyada sağ olan dedenin öldüğünü görmek ne demek?

Sağ olan dedemi ölmüş olarak gördüm, cenazeye gittim orada bir cenazenin yüzünü açmışlar bir baktım dedem, öte yandan babaannem ölmüştü, 1 yıla yakın oda sağdı, yanımda duruyordu, dedeme bakarak öyle ağladım ki, bağıra bağıra babaannem kanserdi ona da çok üzülüyordum, hasta haliyle ayakta nasıl duracak diye, sonra dedemin saçları uzundu ölü halinde ve çok yakışıklı, nur yüzlü olmuştu ve sonra sanki küçük bir bebek halini alıyor ama genede dedemdi, küçükte olsa. Rüyada dedemin öldüğünü görmek neye yorulur acaba? cemal, 29, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutlu mutsuz karmaşık

Rüyada hayattaki dedenin öldüğünü görmek tabiri

Rüyanızla ilgili bilgiyi rüyada ölü görmek sayfasında bulabilirsiniz. Verdiğimiz emeğe biraz saygı duyup rüyalarınız düzgün cümlelerle yazarak sitemize destek olursanız bundan sonraki rüyalarınızda çok daha detaylı yorum alabilirsiniz. İnanın bazı mesajları düzenlemek için harcadığımız süre o rüyayı yorumlamak için harcadığımız süreden fazla zaman almaktadır.

Rüyada dedenin öldüğünü görmek gerçek yaşamda aile sıcaklığını, güzel ilişkileri, özlemleri, bu büyüklerle yaşanılan güzel günlerin yeniden yaşanması isteğini ifade ederken günlük yaşamın hızına ayak uydurmaya çalışırken hayallerinize ulaşmak için kendinize ve sevdiklerinize yeterli zaman ayıramadığınızı simgeler.

“Rüyada Sağ Olan Dedenin Ölmüş Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben ablam ve yeğenimin öldüğünü sonrada bitkisel hayata takarak yaşadığını gordum, aynı anda dedemde ölüyor. O gece kardeşim de ablam ve yeğenimin öldüğünü gormus, yegenim daha 3 haftalık, anlamı nedir acaba?

Sağ olan dedemi birisi sevmiyordu ve öldürmek istiyordu. Dedem adama karsı çıkacağı için dedemi bayıltip bağladık ses gelmesin diye adam evimize geldi. Bize nerede olduğunu sorunca öldürdük dedik.Adam bise demeden çıktı. Ondan sonra bir markete gittik bişeyler almak ıcin ordan halam geldi annemlere bu hala ağlıyormu dedi.Rüyada dedemin öldüğünü görmek neye yorumlanıyor acaba??
MELTEM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir