Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur görmek neye işaret eder?

Rüyada sağanak yağmur görmekAslında bu rüyayı ben görmedim amcamın eski eşi beni görmüş rüyasında. Eşimle 10 aydır ayrıyız aramızda çok kötü şeyler geçti, 3 yaşında birde kızım var, yeni yeni kendi hayatımı kurabildim, sonra da kızım içim bir fırsat daha versem mi diye düşündüm. Dün iyi mi yapıyorum kötü mü derken yengem aradı “seni rüyamda gördüm” diye, bende size sormak istedim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yengem rüyasında bize gelmiş, annem hamur yoğuruyormuş, bizim çatı katında amcam da varmış, herkes hüzünlüymüş fakat ben çok mutluymuşum gülüyormuşum hep. Sonra ikimiz dışarı çıkmışız, aşırı derecede sağanak bir yağmur yağıyormuş, ıslanmamak için kaçıp bir arabaya binmişiz, rüya içinde hep koşturmaca içindeymişiz yengemle.

Sonra uyanmış tekrar uyumuş ve rüyanın devamını görmüş, biz gemiyle bir yere gidiyormuşuz, o denize düşmüş boğulmuş, sonra ben onu kurtarmışım. Bir eve gitmişiz bu ev ikimizinmiş, içi çok dağınıkmış kağıtlar falan varmış, ben bu kağıtları yakmış evin içinde evin içi duman is olmuş hep. Sonra evi temizlemeye başlamışız ve tertemiz olmuş, eşyalar falan bembeyazmış. Hiç pislenmemiş gibi olmuş ev. Sonra yengeme 2 tane çok güzel oğlan bebek süt biberon falan getirmişler, bebeklerden biri de benimmiş onlara bakıyormuş.

Not:yengemin normalde çocuğu olmuyor ve benim için çok kıymetli bir insandır) Hayırlısı ne ise olsun hepimiz için yorumlarınız için teşekkürler. 26, Kadın, evliyim fakat 10 aydır ayrı yaşıyoruz, asistan

Rüyada sağanak yağmur görmek yorumu

Değerli okurum, öncelikle belirtmeliyim ki rüyalar görene göre yorumlanır ve o kişi için mesaj taşır ancak bazen gören hakkında da bilgi verebilir. Bu nedenle bu açıklama yengeniz hakkındadır, sizi ilgilendiren kısımlar yeğen terimiyle anlatılanlar olacaktır (sizden yeğen olarak bahsedeceğim)

Rüyada hamur yoğuran birini görmek rüyayı gören kişi için çevresinde örnek alabileceği, çalışkan, başarılı kişiler olduğunu simgeler. Onların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmanın onun için hayırlı olacağını simgeler. Ayrıldığı kocasını görmek geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansımasını gösterir. Evdekilerin hüzünlü olduğunu görmek o evde negatif duyguların yoğun olduğunu gösterirken yeğeninin mutlu olduğunu görmek onun (senin) bilinç altının gerçek yaşamında yaşadığın bir üzüntü ya da stresi telafi etmek için çalıştığını ve bunda başarılı olduğunu gösterir.

Rüyada sağanak yağmur görmek rüyayı gören kişinin aradığı huzur ve mutluluğa kavuşmak için daha sabırlı, hoş görülü belki de daha anlayışlı olması gerektiğine yorumlanır. Yağmurda yürüdüğünü görmek sıkıntılardan, hastalıktan kurtulmak demektir.

Rüyada gemiyle yolculuk yaptığını görmek düşüncelerini karşındakine açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmek ve karşınızdaki kişinin bunu doğru anladığından emin olmak gerektiğini temsil eder. Boğulduğunu görmek kişinin gerçek yaşamda karşısındaki zorluk ve engelleri aşamayacağı duygusu taşıdığını gösterirken senin onu kurtarman ise ona (yengene) bu zorluları aşmasında kendisine yardımcı olacak gerçek dostları olduğunu akıldan çıkarmaması gerektiği belirtmektedir.

Yengeni kurtardığın bölümden sonraki kısımlarda senin rüyadaki ağırlığın iyice artıyor, hakkında mesajlar vermeye başlıyor ve yaşamında yepyeni bir başlangıcın seni beklediğini, bu dönemde herşeyin dilediğin yönde gelişeceğini ifade etmektedir. Lütfen ileride gelişmeleri ekler misiniz?

“Rüyada Sağanak Yağmur Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, ben 19 yaşında bir öğrenciyim. Gördüğüm rüyaya geçecek olursak ailecek köydeki evde oturuyorduk. Kuzenime bakmaya çıktım hava güneşliydi. Döndüğümde mezarlığa gidileceğinden bahsediliyordu. Ben dışarıya tekrar çıktım hiç kimseler yoktu. Bir anda sert bir rüzgar çıktı ve sağanak yağış basladı. Kuzenime içeri gelmesini söyledim ve pencereleri kapatmaya başladık. O anda karşı taraftaki traktörün korna sesi geldi ama içinde kimse yoktu ve kısaca boylu iki insan adımı söyledi ve traktörün arkasında heybeyle çıktılar, ben de dışarı çıktım onları gördüğümde euzubesmele çekmeye başladım ama tamamlayamadan uyandım. Bu arada ruh halim normal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir