Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Sağdıç Görmek

Rüyada sağdıç görmek neye delalet eder?

Ben 24 yaşında bir gencim. Rüyamda düğünümün olduğunu gordum, yalnız düğünde eksik olan bir şeyler vardı, ben düğünde yoktum, benim sağdıç davetlilerden benim adıma özür diledi ve bir işimin çıktığı için düğüne gelemediğimi söyledi, düğün gene oldu ve ailem ile birlikte gelin benim eve getirildi ve bana soruldu “düğüne neden gelmedin”. Cevabım “uyuyakaldım, uyanamadım” oldu ama gelin gene çok mutluydu. Bu rüyanın açıklaması sizce ne olabilir? öğrenebilirsem çok mutlu olurum, teşekkür ederim.

Rüyada sağdıç görmek yorumu

Mehmet selam, gördüğün rüyanın iki öneli unsuru var; kendi düğününe katılmamak ve sağdıcının senin adına özür dilediğini görmen ki her ikisi de olumsuz anlam taşımaktadır. Kendi düğününe uyuyakaldığın için katılmamak kendi yaptığın hatalı bir şey yüzünden seni bekleyen mutluluğa ulaşamadığını ifade etmektedir.

Rüyada sağdıç görmek pek çok kültürde hayırlı değildir, ailede bir ölüm işareti olduğuna rivayet edilir. Sağdıcını görmek rüyayı gören kişinin geçmişte yaşamaya devam ettiğini, bu nedenle bazı durumları kontrol edemediğini ve büyük sıkıntılar yaşadığını simgeler. Rüyada sağdıç olmak veya sağdıç olduğunu, sağdıçlık yaptığını görmek yakın tanıdık veya bir arkadaş ölümü ilgili haber almayı işaret eder.

“Rüyada Sağdıç Görmek” için 2 yanıt

Ben evlenip bosandim. Sağdıçimizi esim secmisti, ben hiç sevmedim, onceden de tanimiyordum. Esim arkadaşım deyince bir sey demedim. Ruyamda onu nbizim eve geldigini gordum, sakallari çok dikkat cekiciydi. Öyle aklima takildi yorum alabilir miyim? teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir