Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sağır Görmek

Rüyada sağır görmek neye delalet eder?

Rüyada sağır görmekRüyamda bundan iki sene önce ölen dedemi diri gördüm, dedem köydeki bakkala giderken arkasından gelen polis arabasının siren sesini duymuyordu, dedem sağır olmuştu. Polisler dedemin kenara çekilmemesine kızdılar ve içinden irice bir tanesi arabadan atlayarak dedem bağırmaya başladı. Dedem el hareketleriyle onu duymadığını anlatmaya çalışıyordu, neyse ki polis anladı ve arabayı yan tarafa sürdüler. Sonra babam traktörüyle yardım için geldi, dedemi alıp gitti Burada uyandım, bana lütfen yardımcı olur musunuz? bu rüya neyi anlatmak istedi?

Rüyada sağır birini görmek yorum

Nezihe merhaba, rüyada ölmüş dedeyi diri görmeniz onu çok özlemiş olduğunuzu gösterirken aynı zamanda şu anda karşı karşıya olduğunuz bir sorun ya da sıkıntılı durum hakkında sana yol gösterecek, güvendiğin birini yanında görmeye ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır.

Rüyada polis aracı görmek hayatınızdaki güç ve kontrol arayışını simgeler. Kendi kişisel görüş ve kontrol arayışınızı temsil eder. Rüyada siren sesi duymak rüya sahibinin kendisi için yüksek bazı hedefler belirlediğini, yeteneklerini ve inançlarını iyi ve hayırlı bir iş için kullanacağına delalet eder.

Rüyada sağır görmek kişinin ruh hali hakkında değerli bilgiler verir ve sağır birini görmek, sağır birisi ile karşılaşmak kişinin dünyada gizli kalmış, yeni deneyimlere kendini kapatmış, içine kapanmış bir ruh halinde olduğunu işaret eder. Rüyada sağır olmak sessizlik sembolüdür ve sağır olduğunu görmek biraz huzur ve sükunet gereksinimi anlamına gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir