Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Sahil Görmek

Rüyada sahil görmek neye işarettir?

Kısa süreli bir uykuya daldım. Rüyamda tam denizle sahilin birleşme yerinde karada yürüyordum. Hava çok güzeldi, suda en ufak bir kıpırtı yoktu, içimde bir huzursuzluk vardı. Denizin yanından geçtim gittim, suda belirgin hiçbir şey yoktu. Git gel yaparken 3. geçişimde suya baktığımda sarı yeşil alacalı oldukça renkli yılanlar gördüm. Kara yılanı gibi kıvrılmış suyun dibinde sığ yerinde duruyorlardı. Sayıları çok fazlaydı ve küçüklü büyüklü idiler. Yılanlar kıpırtısız duruyordu hiç biri saldırmadı.

Sahilde oturan çok sayıda insan vardı, yanımda da bir arkadaşım. Ben yılanları görünce seke seke koşmaya başladım. Yılanlara basmamaya çalışıyordum ve bir yandan da “yılan yılan” diye bağırıyordum. O esnada uyandım. Git gel yaptığım bölümlerde de rüya vardı. Gittiğimde kendimi okulda buluyordum, çok dersten devamsızlığım vardı ve ben düzeltmeye uğraşıyordum durumu ama her zamanki gibi çok unutkandım, bu yüzden sürekli bir telaş halindeydim çünkü dersten kalmama neden olabilirdi. Döndüğümdeyse ailemle beraber deniz kenarında çardakta oturuyor piknik yapıyorduk. Bu rüyayı benim için yorumlar mısınız?

İsim / Takma ad : nova
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : ikilemde ve endişeli ( ilişki konusunda)
Anahtar kelime : renkli yılanlar, deniz kenarı, sahilde yürümek

Rüyada sahil görmek yorumu

Rüyada sahil görmek manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret eder. Sahilde yürümek aklınızın gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğinizi ifade eder. Sahilde güneşlendiğini görmek kişinin içindeki ilkel içgüdüleri ya da doğal duyguları yani insanın gölge yönünü ifade eder, sabit çalışma göstergesidir. Kişiye verilen görev ve yüklenen sorumlulukları hakkıyla yerine getirdiğini ve dinlenmeyi, yenilenmeyi hak ettiğini gösterir. Rüyada sahilde başka birinin güneşlendiğini görmek görülen kişinin yaşam kalitesi ya da onun bir yönünü kabul etmediğinizi, bu konuda onun hakkında kuşkularınız olduğunu işaret eder.

Gördüğünüz karışık renkli yılanlar, alacalı yılan, gerçek yaşamınızda hareketlerinize, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiği işaret eder. Bakınız yılan tabiri. Rüyanızın son bölümü ise gerçek yaşamınızda ezici bir stres altında olduğunuzu, derhal bu strese neden olan şeyleri tespit edip onlardan kurtulmanın çarelerini aramanız gerektiğini simgelerken önünüzde bulunan kendini geliştirme fırsatını kaçırmamanızı tavsiye etmektedir. Not: sahil terimi ile hem deniz sahili hem de göl sahili kast edilmektedir.

“Rüyada Sahil Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ada gibi bir yerdeyiz, dağın bir yamacını görebiliyorum sadece, eşim yanımda duruyor, sahil gibi bir yer, hava karanlık ama ay ışığı ortalığı aydınlatmış. Daha sonra denizin ortasından mavi renkte çok güzel iri bir at bana doğru gelmeye başlıyor , eşime gösteriyorum görmediğini söylüyor, sonra at yaklaştıkça görebiliyor eşim, o kadar güzel yelesi var ki ışıl ışıl parlıyor. Atın saf, tertemiz yelesi uzun, hala gözümün önüne geliyor. yorumunuzu benimle paylaşırsanız sevinirim çok merak ettim çünkü şimdiden teşekkür ederim.
Kimden: diren
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 27
Medeni Durumunuz: Evli

Bu önemli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda bir iç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapma durumunda kaldığınızı simgelemektedir.
Rüyanız aynı zamanda bu iç analiz, hesaplaşma ya da seçimi yaptığınızda inanamayacağınız güzelliklerin sizi beklediğini müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir