Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sahilde Kuru Kafalar Görmek

Rüyada sahilde kuru kafalar görmek neye işaret eder?

Rüyamda kuzenimle deniz kenarında dolaştık, bir sürü insan vardı ve dağın kenarında dar bir yola girdik. Yolun altında kumsal ve deniz vardı. Ben önden, kuzenim arkamdan ilerlerken denize baktım ve içime taşacağı hissi doğdu. Kuzenime çabuk olmasını denizin taşacağını, ıslanacağımızı söyledim. Tam köşeyi dönüp hafif bir meyilli yokuşu çıkarken tamamen ıslandık ve eve girecektik (o ev rüyamda kuzenimin evi). Biz eve girince deniz suyu çekildi, dışarı çıkıp baktık ve kumsalda iki tane kuru kafa vardı (kuru kafaların alın kısmında kırmızı bandaj gibi bir şey vardı).

Kuzenim hırslı bir şekilde bizim ıslanma nedenimizi denizin kabarmasını o kuru kafalardan sebep buluyordu. Onları alıp fırlatmak, parçalamak istiyordu, çok sinirlenmişti. Ben ona “daha neler, saçmalama” diyordum ama kuru kafalar dikkatimi çekmişti. Kuzenimi alıp içeri geçtim.

Derken eve girince annemler bizi gördü, tam o sırada yer sallanmaya başladı, kuzenim “deprem oluyor” dedi, gerçekten deprem oluyordu ve birazdan durdu. Önce herkes panik yaptı, durunca herkes dışarı çıkmak için (bir yere gidecekmişiz) aceleyle hazırlanmaya başladı, bizde kuzenimle kurulandık, hazırlanmaya başladık ama ikimizinde aklı depremde ve denizdeki kuru kafalarda idi ve uyandım.

Takma isim : deniz
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : umutsuz
Anahtar kelime : kuzen ile dolaşmak, deniz taşması, deniz kenarı, ıslanmak

Rüyada sahilde kuru kafalar görmek neye yorulur?

Deniz merhaba,

Gördüğün rüya gerçek hayatında güçlü bir sezgi yeteneğine sahip olduğunu ancak bu yeteneğine fazla güvenmekten kaynaklanan sorunlar yaşama ihtimalinin yüksek olduğunu simgelerken aynı zamanda hayalperestlik seviyesinde gerçekleşmesi çok zor beklentiler içinde olduğunuzu ve kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini ifade etmektedir. Bakınız rüyada sahil görmek.

Rüyada kuru kafa görmek, Kuru kafa görülmesi gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gergin ruh halinin yansımasıdır. Bu gerginliğin sebepleri çevrenizden bir kötülük geleceğini ya da bir tehlikeli duruma düşeceğini hissetmek ya da ölüm korkusu olabilir. Bakınız kuru kafa yorumu. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sahilde Kuru Kafalar Görmek” için 2 yanıt

Deniz taşması
Rüyamda denize yakın bir yerdeyiz, tatil yeri gibi ve kaldığımız yer denize yakın hatta, orası benim evim, geziyoruz, akan suların kenarında ırmak gibi bazı bölümlerine tesisler kurmuşlar, çok beğeniyorum ama eve yaklaşınca denizin taştığını görüyorum, eve su basmasın diye kapının önüne büyük düzgün şekilde kesilmiş dikdörtgen taşlarla set yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir