Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sahne Görmek

Rüyada sahne görmek neye çıkar?

Ben çok sık rüya gören biriyim, genel olarak hemen her gece görüyorum ve bazen 4 5 tane bile gördüğüm oluyor. Genel hatlarıyla rüyalarımı hep hatırlarım, elbette hatırlamadıklarım da vardır.
Bende aynı rüyayı görme sorunu var. Çok önceden gördüğüm rüyaları görürüm bazen, bazen de başka bir rüyayı bir haftada her gece görürüm.

Son zamanlarda yaşadığım durum ise rüyanın bir bölümü görüyorum fakat farklı rüyada, yani ben yine farklı rüyalar görüyorum ama bazı bölümleri aynı. Son zamanlarda hep bir sahne görüyorum ve bu sahnelerde devamlı annemi görüyorum. Rüyalarımda günlük yasantımın etkileri oluyor yani bilinçaltımdan bu yüzden yazmıyorum çünkü tanımlamak yanlış olabilir. Yasadıklarımı da anlatmam uzun olur. Benim sorum bu rüya bana mesaj vemek mi istiyor yoksa üzerinde düşünmek saçma mı? artık bıktım, moralim bozuluyor her sabah. Ne yapmalıyım? rüyakolik, Kadın, Diğer, Öğrenci, mutlu

Rüyada sahne görmek neye yorulur?

Devamlı, tekrar ederek görülen rüyalar, aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, bu rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini veya verdiği mesajı anlamadığınızı ifade ederken, konunun aslı bizim o rüyayı değişik şekilde veya mekanda görmemizdir. Gördüğün rüyaların temel unsurları annen ve bir sahnedir. Lütfen ilk önce rüyada anneyi görmek sayfasını okuyun.

Rüyada sahne görmek görülen sahnenin çeşidine göre yorumlanmakla birlikte genel anlamda davranış manipülasyonu ve diğerleri ile ilişkileri temsil eder. Bu sizin toplum ile etkileşiminizi anlatır. Rüyada sahneye çıkmak veya sahneye çıktığını görmek rüya sahibinin kendinden emin tavırları ile çevresindeki insanların beğenisini ve takdirini topladığını ifade eder.

Rüyada sinema sahnesi görmek dünyaya nasıl baktığınızı gösterir. yaşamın bazı yönleri hakkında daha fazla farkında olmak, belkide hayatın stresli gerçeklerinden bir süre kaçıp, kendine gamsız ve eğlenceli bir zaman ayırmak gerektiğini temsil eder.  Rüyada tiyatro sahnesi görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında bazı gerçekleri aradığını ve cevabını çok merak ettiği bir konuyu hallederek büyük bir manevi huzura kavuşacağına delalet eder. Rüyada konser sahnesi görmek günlük yaşamdaki zorlukları daha kolay aşmak için kişinin kendini daha iyi ifade etmeyi öğrenmesi ve kişisel becerilerini geliştirmesi gerektiğini simgeler.

“Rüyada Sahne Görmek” için bir yanıt

Bende her gece onu göreyim diye dua ederdim, Allah’ta bana rüyamda gördürdü. Rüyamda ise tek başıma onun konserine gidiyorum, sahnede şarkı söylüyordu, 1 2 tanede filmini seyrettim ama çok tatlıydı, konserde 2016 daki tipi ile değildi 2012 2014 teki hallerinde idi, sonra birden uyandım keşke gerçekte gidebilsem ama gidemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir