Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sahte Doktor Görmek

Rüyada sahte doktor görmek neye işaret eder?

Ben arkadaşımı rüyamda doktor olmadığı halde bir “doktor” olarak gördüm, masa başındaydı, eline kalem ve reçeteyi almış dikkatli bir şekilde bana hangi ilacı yazacağını düşünüyordu. Rüyam o kadarda uzun değildi, anlık rüyalardan birisiydi bu yüzden yazacak pek detay mevcut değil, yani sanırım 50-55 kelimelik bir anlatım oluşturamayacağım, üzgünüm, ama lütfen rüyamı yorumlayın, bunun anlamı nedir? Teşekkür ederim.

Takma isim : Bonbom
Yaşınız : 16
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Meraklı
Anahtar kelime : Doktor, Arkadaş, İlaç, Reçete yazmak

Rüyada sahte doktor görmek neye yorulur?

Doktor görülmesi gerçek yaşamda duygusal ve ruhsal şifa için kimi ihtiyaçlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda bir takım tıbbi endişelerinizi de simgeleyebilir. Doktor ile rüyada geçen olaylar rüyanın tam açıklamasını ortaya çıkarır. Bakınız doktor açıklaması.

Rüyada sahte doktor görmek, bu rüya insanların dikkatli olması için uyarı mesajı verir. Bir hastalık sırasında nitelikli ve kaliteli muayene için doktorunuzu iyi seçmeniz konusunda mesaj verebilir.

“Rüyada Sahte Doktor Görmek” için 2 yanıt

Iyi gunler, ruyamda bir ameliyathanede doktordum ve köpeği ameliyat ediyordum, ameliyatı bitirdim ama sahte doktor oldugumu biliyordum ve acaba dogrumu ameliyat ettimbu hayvani diye cok kormustum yasamasini cok istiyordum kucuk kopek yavrusu kahve rengli

Bu rüyayı 2 kez gördüm biri birinin devamıydı. Rüyamda arkadaşlarımla eski boş bi dükkana giriyoruz ve merdiven var aşağısı çok korkutucu duruyor arkadaşım inelim diyor iniyoruz. O kadar berbat ki yeşil ışıklar yerler lağım suyu. Karşımıza bişey çıkıyor ürküyoruz kaçıyoruz. Başka bir zaman sonra önünden geçiyoruz yine oranın anneme gösteriyorum ki bizi kaçırıyorlar yanımızda birileri daha var. Sonra 2. Gördüğüm rüya da bisiklet sürüyoruz arkadaşımla bizi kaçırıyorlar o kadar iğrenç bi eve getiriyorlar ki orayı hastane yapmışlar. Orda sahte bi doktor var konuşurken duyuyorum yakınımı en iyi şekilde ameliyat etmek isterim diyo. O dükkanın içinde yatan kadın vardı o hasta galiba bizden ona yağ nakledicek galiba. Sonra bana ameliyat önlüğü giydiriyor oraya götürmeye çalışıyor bi kaç sefer de kaytarıyorum ama sonra tam götürüyor annemle vedalaşabilir miyim diyorum. Tamam diyor annemlerin yanına gidiyorum beni ne zmn kurtarıcaksınız ölünce mi diyorum. Annem ve annemin yanında oturan kadın iş o kadar ciddi mi diyor tabi diyorum. Sonra annemle o kadın doktora bizi götür diyor. Doktor annemi alıyor. Annemi kurtarmam lazım diyorum. Ölecek diyorum Ve o sıra da ağlayarak uyanıyorum. Bu rüyayı benim için yorumlar mısınız lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir