Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Sahte Paralar Görmek

Rüyada sahte paralar görmek neye delalettir?

Merhaba ben Halil Varol, Almanya´dan yaziyorum size. Dün gece rüyamda Türkiye´de tatildeyim, 500,- € bozdurdum TL olarak almis olduğum miktar, yüklü miktar yani 50,- lik 100,- lük ve 200,- lük TL “1 tomar para verdiler, eve vardigimda ne görüyorum Hepsi sahte cikti bütün gece bununla ugrasmisim. Eger yanitlarsanir mutlu olacagim. Saygilar. Halil Varol.

Rüyanın ana unsurları: euro, para, euro bozdurmak, döviz bozdurmak, sahte para, türk lirası, tomarla para.

Rüyada sahte paralar görmek neye delalettir?

Halil merhaba, rüyanız gerçekten can sıkıcı ve tahmin ettiğiniz gibi iyi bir mesaj vermiyor. Gördüğünüz rüya gerçek hayatta, biraz asi ve değersiz bir kişiyle bir sorun yaşayabileceğinizi ifade etmektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için lütfen rüyada kağıt para görmek sayfasını ziyaret edip oradaki açıklamaları dikkatle inceleyin.

“Rüyada Sahte Paralar Görmek” için 3 yanıt

Rüyada sahte paralar görmek neye işarettir

Rüyamda çalıştığım yerde akşam kasayı toplayacagım, bakıyorum bütün paralar sahte 50 ve 100 lük banknotlar, ben bu kadar para kazanmadım diyorum kendi kendime ama hepsi sahte çıkıyor patrona ne diyeceğim diye kara kara düşünüyorum. aynı rüyayı 3 gün arayla 2 kere gördüm.

Rüyada sahte para görmek ne anlama gelir, şimdiden teşekkür ederim

Rüyada sahte para görmeniz, kalp paralar, kötü bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda biraz asi ve değersiz bir kişi ile sorun yaşayabilirsiniz anlamını taşır.

Rüyada sahte para vermek
Merhaba, rüyamda bir kadına fal baktırmak için sıraya giriyordum. Falcı kadına ücreti veriyordum ve para üstünü bana sahte 5 lira olarak veriyordu. Ben bu para sahte, eski para dediğimde o paranın sahte olmadığını söylüyordu, kabul etmiyordu ve tam bu sırada yani kahve falı baktıramadan uyanıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Takma isim : Kahvefalı
Yaşınız :20
Cinsiyetiniz :Kız
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci
Ruh haliniz :Mutlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir