Rüyada Sahtekar Görmek

Rüyada sahtekar birini görmek neye çıkar?

Rüyanın sadece bu kısmını hatırlıyorum, bir sedyenin üstündeydim, doğum yapacaktım, yanımda babam vardı, bir adam geldi doktor değildi, elinde çakı vardı, bıçağını tam uzatmıştı güya doğurtmak için bir yerimi kesecekti , babam adamı tuttu, sahtekar olduğunu anladı sonra uyandım. 14 yaşında olduğum halde bu rüyayı görmek bana ilginç ve ürkünç geldi. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu.

Rüyada sahtekar görmek yorumu

Rüyada sedye görülmesi hastalığa delalet eder, rüyayı gören kişinin önemli bir hastalık geçireceğine işaret eder. Rüyada evli olmadığı halde bebek doğurmak gerçek yaşamında özgür yaşadığını ve bu durumdan memnun olduğunu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğuna da yorumlanır.

Rüyada sahtekar birini görmek rüya sahibi kişinin hala kendi kimliğini aradığını ve kim olduğunu bulmaya çalıştığını gösterirken sahtekarlık yapan birisini görmek bazen de rüya sahibinin hayatında zamanında çözmediği ufak sorunların iyice büyümeye başladığını ve meydana gelecek yeni bir problem ile bunların çözülmez bir hale gelmesine delalet eder. Rüyada sahtekarlık yapmak, sahtekar olmak haddini bilmeye alamet ederken sahtekarlık yaptığını görmek aynı zamanda beklenmeyen bir değişikliğe işaret eder ve rüyayı görenin hazırlık yapmadığı ve hiç ummadığı bir sonuçla karşılaşmasına işaret eder.

Rüyada sahtekarlığa son verdiğini, sahtekarlığı bıraktığını görmek küçük adımlarla başlayıp sonra büyük adım atmanın mümkün olduğuna, küçük bir sermayeyle bir işe başlayıp ileri zamanlarda büyük paralar kazanacağına rivayet edilir. Birinin sahtekarlığını onun yüzüne vurmak insanların duygularını nasıl okumak gerektiği konusunda emin olmadığınızı ifade eder. Rüyada sahtecilik yani bir şeyin sahtesini yapmak hile temsil eder, rüyayı gören insanın bazı hatalarını ya da yalanlarını örtbas etmeye çalıştığını temsil eder. Hilebaz terimi de aynı manaları taşır.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*