Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sahur Görmek

Rüyada sahur görmek ne anlama gelir?

Rüyada sahur görmekRüyamda sahurdan sonra babamın geldiğini gördüm. Rüyamda biz sahura kalkmışız ve babam sahurdan sonra aniden kapımız çalıp bize gelmiş, kapıda açıkmış ama girmiyor. Ben üzerimi giymek için yatak odasına koşuyorum, Eşime kapıya bakmasını söylüyorum, bir türlü mutfaktan çıkıp kapıya bakmaya gitmiyor, bende bir türlü giyinip çıkamıyorum, sonra eşimin geç de olsa kapıya gittiğini görüyorum, ama dizleri tutmuyor, çok kötü durumda, o vaziyette kapıya gidip babama sarılıyor, neredeyse ayaklarına kapanacak.

Bende üzerime kötü bir giysi geçirip kapıya gelmişim ama birden bire üst tarafımın açık giyinmemiş olduğumu görüyorum ama çıplaklığım dikkat çekmiyor. ellerimle göğsümü kapatarak yatak odasına gidiyorum. ( babam baya bir eşya ile bize gelmiş) lütfen rüyamı yorumlar mısınız.

Kimden: türkan
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:39
Medeni Durumunuz:evli çocuklu
Şu anki ruh haliniz: düşünceli
Anahtar kelimeler: koca hasta baba

Rüyada sahur görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sahur görmek yaşamınızda mutluluklar ve güzel günlerin olacağı bir döneme girdiğinizi ifade eder. Rüyada ramazan ayında sahura kalkmak rüya sahibinin dini vazifelerini yerine getiren ve dini hassasiyeti olan biri olduğunu gösterir. Sahura kalktığını görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin içindeki ibadet etme arzusunu veya sorumluluklarını yerine getirememe kaygısını yansıtır. Böyle bir rüyayı gören kişinin dindar biri olabileceği gibi, içinde Allah korkusu taşıyan ve daha iyi bir Müslüman insan olmak isteyen bir kişi de olabilir.

Rüyada babayı görmek isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterirken babayı hasta görmek rüya sahibi kişinin yaşamında unutulmuş, geçmişte kalan kimi acıların hatırlandığını veya yenileneceğini gösterir olarak yorumlanmaktadır. Olumlu bir rüya değildir.

“Rüyada Sahur Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sahur yapmak
Rüyamda evimizde sahur yapıyorduk, daha sonra annem bana sahur vaktinin gelip gelmediğini anlamam için gökyüzüne bakmamı söyledi. Ben de balkona çıkıp gökyüzüne bakınca gökyüzünün ortadan ikiye ayrıldığını, bir tarafının gündüz bir tarafının gece olduğunu gordum. Gündüz olan yerde güneş, gece olan yerde ay ve yıldızlar vardı. Hatta ben “gece olan yere doğru yatalım. Yüzünüze ışık vurmasin” dedim. 25, Erkek, bekar, öğrenci.

Haydar selam, rüyada sahur yaptığını görmek rüya sahibinin dini vazifelerini yerine getiren ve dini hassasiyeti olan biri olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin içindeki ibadet etme arzusunu veya sorumluluklarını yerine getirememe kaygısını da yansıtır. Rüyada gökyüzüne bakmak içinizde taşıdığınız umutları, sahip olduğunuz yaratıcılık yeteneği, barış ve ifade özgürlüğü özlemlerini ifade eder. Gökyüzünün ikiye yarıldığını görmeniz ise karşınıza bazı sorunlar çıkacağını ve sorunları soğukkanlı olup, aklını ve mantığını kullanarak kolayca çözebileceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir