Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şair Görmek

Rüyada şair görmek neye çıkar?

Rüyamda okulumuzda bir imza günü yapılıyormuş ve ünlü bir şair konuk olarak katılmış ama ben kendisini tanımıyorum. Bir masada oturuyor ve ağzında sigarasını içerek arkadaşların kendisine uzattığı kitapları imzalıyor. ben kitap imzalatmadım ama yanına giderek insanların karşısında sigara içmesinin çok ayıp olduğunu hemde bunu bir okulda yapmasının ayrıca kabul edilemez olduğunu söyledim, özür diledi ve bana bir kitabını hediye etti. Bu ne demek acaba?

Rüyada şair görmek neye yorulur?

Begüm selam, gördüğün rüya dahi senin ne kadar özel bir insan olduğunu gösteriyor, her zaman başarılı ve mutlu olmanı dilerim.

Rüyada şair görmek rüya sahibinin yapması gereken işleri yapmayıp sürekli ertelediğini gösterir, sorumluluklarını yerine getirmediğine işaret eder. Rüyada şair olmak veya şair olduğunu görmek rüya sahibi insanın iç dünyası, duygu ve düşünceleri hakkında bilgi verir ve esas olarak sizin etkilemek istediğiniz birine karşı dürüst davranıp duygu ve düşüncelerinizi ona açıkça söylemenin en iyi yol olduğunu belirtir. İmza günü görmek veya bir imza gününe katılmak hayatta genç ve zinde kalmak için teknolojiden yararlanmak kadar doğanın da kıymetini bilmek, doğal yaşamak gerektiğini ve günlük yaşamın rahatsız edici durumlarında uzak durmak gerektiğine rivayet edilir. Rüyada ozan, bir halk ozanı görmek kimi yeni seyahat veya hayat yolunun başladığını gösterir.

Rüyada sigara içen birini görmek günlük yaşamınızda sık sık ihtilaf çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder. O kişinin okulda yani sigara içilmemesi gereken yerde sigara içtiğini görmüş olman ise kötü karakterli birinden uzak durman gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir