Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şaka Görmek

Rüyada şaka görmek ne demektir?

Rüyada oğluma kız istemeye gidiyoruz, kızın annesi “oğlunuz mu güzel? kızım mı güzel?” diye soruyor. Bende oğlum diyorum, oda “Allah bağışlasın, şaka yaptım” dedi. “Allah mesut etsin” dedi. ne anlama geliyor bu?

Rüyada şaka görmek nasıl yorumlanır?

Neriman selam, kız istemeye gitmek konusunda detaylı açıklama rüyada kız istemek sayfasında açıklanmıştır ve genel anlamda pozitif gelişmelere yorulur.

Rüyada şaka yapmak, şaka yaptığını görmek kimi önemsiz konularla fazla zaman kaybettiğinizi ve daha önemli sorunlara dikkatinizi vermeniz gerektiğini gösterir. Rüyada kendine şaka yapıldığını görmek rüyayı gören kişinin önünde tatlı sürprizlerin onu beklediğini gösterir ve şakayı yapan kişiyle irtibatını kesmemesi, onunla temasını sıklaştırması gerektiğini ifade eder. Soğuk şaka veya eşek şakası görmek daha doğal ve objektif olmanız gerektiğini gösterir.

“Rüyada Şaka Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yeni yıl şakası görmek neye işarettir
Rüyamda böyle bir şeyi nasıl kurguladığıma hala inanamıyorum, bir alışveriş mağazasında bir grup kişi eski döneme ait eşyaları inceliyor, adamın teki “ne zamandır kana ihtiyaçları vardı, kadın kanına” filan diyor, sonra üstümüze üstümüze geliyorlar, oranın sahipleri meğerse cinlermiş. Ben nazı okuyorum ama çok az uzaklaştırıyor onları sonra ayetel kürsiyi okuyorum, bir tanesi dokunuyor, elleri yanıyor, bir adam bilgisayarın başında “sizin duanız varda bizimki yok mu sanıyorsun diyor” dua okuyup ayağıma bir şey yapıştırıyor, bende etkili olmasın diye ayağımdakini çıkartmaya çalışıyorum, sonra kaçıyorum, mağazanın 1. katına iniyorum, tam çıkacakken tutuyorlar ve “şaka yaptık ,hoş geldin 2014” filan diyorlar, meğerse yeni yıl şakasıymış. Kadın, 20, Bekar, Öğrenci, Ruh hali : korku, endişe, kararsızlık, ümit

Gerçekten senin de yazdığın gibi uyanık halde iken bir insanın bunu kurgulaması çok zor. Çünkü kurgunun hem absürt hem mantıklı tarafları var. Ancak insan beyni uykuda bunları ya da bunların çok ötesinde senaryolar oluşturabiliyor. Burada önemli olan bir mesaj veriyor mu onu tespit etmek gereklidir.
Gördüğün rüya 2 mesaj verebilir ama buna ancak sen karar verebilirsin.
Birinci açıklama : uyanık hayatında bazı önemsiz konularla fazla zaman kaybettiğini ve daha önemli sorunlara dikkatini vermek gerektiğini gösterebilir.
İkinci anlamı ise : hayatının denge ve düzenini bozan bazı olaylar yaşadığını ya da tanık olduğu işaret edip, olayları daha sakin kafayla sorgulamanın hayırlı olduğunu temsil edebilir.

Eşinin şaka yaptığını görmek
Merhaba, 37 yaşındayım. Rüyamda eşim, ben ve tanımadığım biraz deli bir bayan akrabamız var. Küçük bir marketten alışveriş yapıyoruz ve akşam için balık alıyoruz. Sonra yanımızdaki kadın hızla koşuyor “deli işte” diyorum. Ardından eşimde koşuyor. Bir gözcü kulubesi varmış onun altına giriyor çıplak olarak. Orası çamurluymuş ve ben onu çamurdan çıkarıyorum. Çamurlu çıkan eşimi bir anda temiz görüyorum, gülüyor şakası için ve giyinmek üzere gidiyor.

Gülçin merhaba, görmüş olduğun rüya hoş gelişemleri işaret etmekte ve eşinden gelecek belki de güzel bir sürprize hazır olmanı söylemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir