Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şaka Yapmak

Rüyada şaka yapmak nedir?

Merhaba. Rüyamda balkon ya da alçak bir çatı gibi ama altı su dolu bir yerdeyim, dayımın kızı, eşim ve kim olduğunu hatırlamadığım bir kaç kişi daha vardı, önce dayımın kızı şaka yapmak için bayağı irice bir fareyi yakalayıp üzerime attı, kaçtım.

Sonra yinede yanıma geldi o fare. Eşimde yanımdaydı, fare beni takip ediyordu, ben gerçekte fareden aşırı korkarım, o yüzden bağırıyordum ama fare yinede peşimden geliyordu, eşimde hiç bir şey yapmıyordu yardım istediğim halde, benim korktuğumu bilmesine rağmen neredeyse hiç bir şey yapmıyordu, üzerimde etek vardı ve fare sonunda eteğimin altına doğru kaçtı, o anda korkudan bağırarak uyandım, yorumlarsanız sevinirim saygılar.

Rüyada şaka yapmak yorumu

Ayşe merhaba, görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatınızda daha aktif rol almak gerektiğini, kendini değersiz ve önemsiz görme huyunu bırakmak, toplumda sizin de yeriniz olduğunu hatırlamak gerektiğini ifade etmektedir. Rüyanızın bir başka önemli mesajı, kimseye güvenmeden, kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmak, kendine güvenmek gerektiğine yorumlanır. Lütfen vaktiniz olursa bu sayfaları okuyun: rüyada fare görmek, şaka tabiri.

“Rüyada Şaka Yapmak” için 4 yanıt

Rüyamda sürekli deniz görüyorum. bir seferin çok güzel manzaralı gölet deniz gibi bir yerde hafif bir tepe vardı, oradan inip kardeşimle oynuyorduk, bir kaç kez şakalaştık ( ben onun elinden tutup suya itiyordum o da beni ) sonra kardeşim beni tutup suya itti, bende suya düştüm o an aklıma ölecekmişim gibi geldi ve uyandım.
Bir başka rüyamda ailemle gemiyle hacca gidiyoduk. Gemide namaz kılacaktık ben yerimi almıştım o anda yanıma bi iri yarı adam geldi bende başka bi odaya gidip orda kılayım dedim annanemde vardı orda.sonra geminin dış kısmına çıktık oturduk tam hatırlamıyorum ama sanki hava azıcık rüzgarlı ve kapalıydı. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Yaren merhaba,
Rüyalarında sürekli deniz görmek bilinçaltının sinyallerine önem vermek gerektiğini, hislerine daha fazla güvenmen gerektiğini temsil etmektedir. Bakınız deniz rüya tabiri sayfası.
Rüyada hacca gitmek, Rüyada hacca gittiğini görmek, hac vazifesini yerine getirdiğini, hacı olduğunu görmek Çok hayırlı bir rüyadır ve iç dünyanızda dengeyi sağladığınızı, manevi gelişiminizi tamamlama yolunda önemli adımlar atarak huzura kavuşmak üzere olduğunuzu müjdeler.

Tuğba merhaba,
Rüyada şarkı söylemek, üzüntü, göz yaşı dökmek ve alacağınız habere çok üzüleceğinize işaret eder.
Rüyada şakalaşmak, bazı önemsiz konularla fazla zaman kaybettiğinizi ve daha önemli sorunlara dikkatinizi vermeniz gerektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir