Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak neye çıkar?

İlk defa mesaj gönderiyorum, yanıtlarsanız sevinirim. 29 yaşındayım, bekarım, elektronik sektöründeyim, çok şükür ruh halimde iyi. Rüyamda bir okuldayım, askerde tıraş olduğumuz gibi lavaboda tıraş oluyorum. Yüzüm köpüklü, hızlı hızlı tıraş oluyorum, sadece sakal tıraşı oluyorum, saçlarım aynı duruyor. Sonra sınıfa giriyorum, sıraları düzeltiyorum, derken rüyam bitiyor. Bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada sakal tıraşı olmak tabiri

Eren merhaba, Rüyada okul görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada okulda olmak rüyayı gören kişinin yeni bilgiler edineceğini ve bu bilgilerle hayatını yeniden yönlendireceğine delalet eder. Hem halen öğrenci hem de mezun olmuş kişiler içinde okulda olduğunu görmek aynı anlama gelmektedir.

Rüyada sakal tıraşı olmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatta karşılaştığı bir sıkıntılı, zorlu durumdan kurtulmak için faklı şeyler yapmayı deneyeceğini, bahane aramanın gereksizliğini göreceğini, sahip olduğu tüm olanakları kullanarak bu durumu atlatmak için tüm gücüyle mücadele edeceğini, bu arada bazı risklerle karşılaşacağını ama sonunda başarı kazanacağını temsil eder.

Rüyada sınıfa girmek rüya sahibi insanın rüyayı gördüğü bu günlerde bir yaşam dersi alacağını ve bunu hayatınız boyunca kendine ilke edinip, faydasını göreceğini temsil eder. Sınıfta sıraları düzeltmeniz alacağınız bu hayat dersinden sonra yaşamınızı nasıl düzenli hale getireceğinize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir