Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sakallı Keçi Görmek

Rüyada sakallı keçi ne demektir?

Rüyamda eski okulumdaydım. Eski arkadaşlarım da vardı. Hatta eskiden hoşlandığım çocuk bile vardı. Her şey güzeldi. Hatta okulda koşu dahi yapıyorduk. Daha sonra eski arkadaşlarımdan Beliz, hoşlandığım çocuk ve tanımadığım bir çocuk okulun içine girdik. Tanımadığım çocuk arkadaşlarıma bir şeyler dağıttı. Ama bana dağıtmadı. Dağıttığı şey kahve çekirdeğine benziyordu. Neyse hoşlandığım çocuk ve bilmediğim çocuk içeri girdiler. Ve ben de okulun içinden denize bakıyordum. Denizin dalgaları bazen içeri bile giriyordu. Ben şaşırdım.

Daha sonra denizin dalgalarının üstünde çok açık yeşil sakalı olan bir keçi geldi. Denizin içine batmıyordu. Sanki sörf yapıyordu. Ve karaya indiğinde bu keçinin sahibi olan küçük bir kız geldi. Ve bir okul görevlisi geldi. Görevli buraya bir daha keçi getirmemesi gerektiğini söyledi. Daha da vardı da hatırlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.22. 05. 2012 / 16:27 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada sakallı keçi görmek yorumu

Merhaba, Gördüğünüz rüya derin mesajlar veren değerli bir rüyadır. Yaşınız, medeni durumunuz, mesleğiniz, sosyal durumunuz hakkında daha fazla bilgi verseydiniz daha net yorum yapılabilirdi.

Rüyanız ana hatları ile gerçek yaşamınızdaki eğitim ihtiyacınızı ifade etmektedir. Rüyanız hayatta daha öğreneceğiniz çok şeyler olduğunu ancak sizin bunu kabul etmediğinizi, size gerekli olan her şeyi bildiğinizi düşündüğünüzü işaret etmemektedir. Bu yoruma katılıp, katılmamak elbette size kalmaktadır. Ancak inat etmeye devam ederseniz ileride kimi konularda yalnız kalacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Sakallı Keçi Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda yeni bir arabamiz oldugunu ve onu arkadasimin surdugunu gordum, bende yanindaydim ve cok hizli suruyordu, bir keçi yavrusuna carptı ve baska araba vardi, orada arabanin icinde bir kadin agliyordu, kavga eder gibi bir hali vardi. Kadinin yasi orta yaşlarda fakir kötü bir kadina benziyordu boyu uzundu adama ben arabayi surmuyordum arkadasim carpi dedim ben arabayi sürdüm baska bir yerde gordum kendimi arabayla eve donerken polisler vardi. Araba aynasindan gordun solumda ünüformalı polis ardina duselim ceza yazalim dedi araba direksiyondaki saci kivircik uzun yuzu esmer sivil polis bu deildi gibi birsey dedi ve bana bakiyordu araba aynasindan gordum kaşlarını kaldirdi. Birde babam yeni bir telefon bilgisayar ve yeni bir iş yeri acmisti bu dukanda galiba araba yağı vardı ve dukkan fayanslari beyazdi temiz ve buyuk bir dukkandi. Medeni halim : bekar Yaşım : 17 Ruh halim : sıkkın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir