Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada sakar görmek

Rüyada sakar birini görmek neye çıkar?

Rüyamda bir karnaval veya festival gibi bir yerdeyim, yanımda bir sınıf arkadaşım ve yüzünü göremediğim sevgilim de vardı. Baş melek trenine biniyorum, binerken sakar birinin beni düşürmesiyle baya acı çekiyorum, bu arada sevgilimi kaybediyorum ve onu bulmaya gitmek için bir yola çıkıyorum ama birden bire bir güç beni  mezarlığa çekiyor. Ayrıca 2 gün öncesinde karanlık ve sürekli değişen ama en sonunda benim kendi evim olan ve içine cin girmiş bir kızla o eve hapis ediliyorum ve kurtulmaya çalışıyorum ancak o kızdan kurtulamıyorum.

Rüyada sakar birini görmek

Rüyada karnaval görülmesi hata ve aldanmaya işarettir. Gerçek hayatta bir karar vermeden, kesin yargıya varmadan önce iyi düşünüp taşınmak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada sakar birini görmek hayatınızda kimi şeylerin veya ilişkinizin yolunda gitmediğini gösterir. Rüyanda sakar olmak olayları kendiniz için daha da zorlaştırmamak gerektiğini anlatır.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir