Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sakat Çocuk Görmek

Rüyada sakat çocuk görmek ne demek?

Rüyamda sakat bir çocuk gördüm. Rüyada tali yoldan yürüyen bir sürü insanı takip ediyorum, inişli çıkışlı araziler içinden ilerliyorlar. Ağaçların arasında yürüyoruz, derken babaannemin evine ulaşıyorum. Kapalı kocaman basamaklı bir avlusu var ve avluda mutfağı, divanı… Bir dolu küçük hediye paketleri hazırlamış bir dolu duvar süsü el işi vs. var bana gösteriyor ama bana bir şey vermiyor.

Duvardan bir el işi çanta indiriyor. Çantanın içinde bebek, ayrı bir bölmede de ördek gibi bir hayvan var suyunu bile koymuş. Bebek kıpırdanıyor şaşıyorum. Canlı ama özürlü iki büklüm , dik duramıyor yeni doğmuş bebekten bile küçük, ağlamıyor bir şey istemiyor konuşamıyor sadece bakıyor. Buna burada bakıyorum diyor babannem.

Bebeği alıyorum yürüyemiyor onunla ilgilenmeye başlıyorum. Epey bir süre sonra eve abim kuzenim halam (öldü) falan geliyor. Yürüyemeyen bebek, yürümeye gülmeye bana yardım etmeye kendini idare etmeye başlıyor. Hala eğri   Sanki yetişkinmiş gibi hissediyorum fikri değerliymiş gibi. Her taraf düzenli görünse de aslında bir dağınıklık var temizlik gerek.

Babannem beni telaşlandırıyor “herkes bizi bekliyor, çıkmamız lazım” diye. Bebeği de hazırlıyorum gene aynı çantaya ama bu kez tedirginim çünkü artık o çantadan çıkan bebek değil o. Ona haksızlık gibi geliyor. Kuzenim Avlunun dış kapıya yakın bir bölümüne loto bayi açıyor ilk günü ve kapanmadan bir kuponda ben oynayayım diyorum, ”uğraşamam sistemi kapattım” diyor. Bizim eve gidiyoruz hep beraber.

Rüya detayı:  38 yaşında, evli iki çocuk annesiyim. çok zor günler geçiriyoruz.

Rüyada sakat çocuk görmek nasıl yorumlanır?

Bu muhteşem rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız insanın iç dünyasının aynasıdır. Buradan çevrenizdeki insanların imkanları olduğu halde size destek vermedikleri anlaşılmaktadır. Kendinizi yalnız, güçsüz hissediyorsunuz. Babaannenizin evinde baktığı özürlü çocuk aslında sizi simgelemektedir.

Aynen rüyada olduğu gibi sizde gerçek yaşamda ayağa kalkacak, yürüyeceksiniz. Ancak içinizde bir kırgınlık, kırgınlık, öfke belkide bir eksiklik kalacak. Rüyanız hayatınızda şanslı bir döneme girdiğinizi müjdelemektedir. Çevrenizde dolaşan kısmeti kaçırmayın, tüm imkanları kullanın.

“Rüyada Sakat Çocuk Görmek” için 3 yanıt

Ruyada tanidigim bir ablanin bana arkadasimin cocugunun dogdunu soyluyor. Ama ozurlu dogdugunu soyluyor arkadasimi nerden taniyon diyorum dogru kisidenmi bahsediyoruz diyorum evet diyor ve arkadasimi goruyorum soruyorum cocugunmu dogdu evet dedi bana anlami nedir acaba yorumlarsaniz sevinirim

rüyamda hamile oldugumu ögreniyorum, fakat cocugumun özürlü olucaganı ogreniyorum, çok aglıyorum eşimle bütün doktorlara gidiyoruz çaresi varmıdır diye aglıyarak uyandım bu arada 6 aylık evliyim fakat cocugum yok ilginize teşekkürler

Rüyamda sevgilimin benden hamile olduğunu gördüm. karnı çok küçüktü ama hamileydi yani. sonra çocuğu doğuruyo bebek özürlü bi kolu yok yerine bişey takmışlar yüzü noksan filan.ama evlat ya sonuçta genede seviyorum filan öpüyorum okşuyorum.sevgilime diyorum ki biz evli filan değiliz okuyoruz nasıl yaparız ne ederiz ben nasıl geçindiririm bizi daha okuyoken ailemize nasıl söyleriz diyorum. oda gayet rahat ne var ya işte ben babama söylerim sende ailene söylersin şeklinde cevap veriyo.Anlam veremedim yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir