Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sakat Görmek

Rüyada sakat birini görmek ne demektir?

Rüyamda nerede olduğumu bilmemekteyim ama sanki bekleme yeri gibi buyuk bir yer, orada masalar ve odalar var. Yanımda da normalde gerçek yaşantımda tanımadığım bir kızla arkadaşlık yapıyorum, her yere onunla gidiyorum fakat bu kız ölmüş, bulunduğumuz yer araf gibi bir yer galiba. Sonra sakat bir adam ve başka bir adam daha geldi ve “hadi gidiyoruz” dedi, galiba adamda cennete gideceğini sanıyordu, gelen adam dedi ki “senin gideceğin yerde pek insan yok, yalnız dedi.

Sonra ben kendimi annemin evinde buldum, babamla annem mutfakta tartışıyordu, baktım bıçak var babamda, salladı anneme bir şey oldu zannettim, baktım şu anda askerde olan kardeşimin küçüklüğü, babam boğazını kesmiş, kardeşim ölmüş onun kanlarını temizliyor ve annemle bunu saklıyorlarmış, ben geçmişe dönüp olayı gördüm, birde başta söylediğim yerde kız istedi kayın validem bir sürü bilezik taktı kıza. Neyse sonra ben bu olayı gördüm ve dünyaya gelip uyanmışım, evin kapısını kapatamıyorum, benim sıram gelmiş her an ölebilir gibi çok korktum.

Rüyada sakat birini görmek yorumu

Rüyalarınız dikkatle incelendiğinde rüyalarda geçen olaylar; ölü, ölüm, öldürmek, ölen birini görmek, babanın kardeşini öldürdüğünü görmek yani hepsi ölüm hakkında. Bu durum gerçek hayatta olumsuz duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir ortamda olduğunuzu ve durumdan fazlasıyla negatif etkilendiğini simgelemektedir.

Rüyada sakat birini görmek veya bir şeyin sakat olduğunu görmeniz, sizin yaşamınızda bir şeyin bütünlüğünü aradığınızı yada nedenini sorguladığını gösterir. Rüyada sakat olduğunu görmek kıtlık ve sıkıntı, yoksulluk ifadesidir. Rüyada sakatlanmak rüya sahibinin bazı konulara çözüm bulmakta zorlanacağına işaret eder. Sabırlı davranarak ve dikkatli düşünerek bütün sorunlara çözüm bulabilirsiniz anlamı taşır.

“Rüyada Sakat Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda kendimi hamile gördüm. Bir yolda gidiyordum, daha sonra sancılandım ve bir erkek bebek doğurdum. bebeği kundağa sardığımda çocuğun kalbinin ve ciğerinin olmadığını gördüm ama yanımdakiler bunun önemli olmadığını, hastanede tedavi edilebilecek bir şey olduğunu söylüyorlardı. İstihare amaçlı yatmıştım. İlginize şimdiden teşekkürler. 29, Kadın, Flört, İngilizce öğretmeni.

Zeypence selam; rüyanız gerçek hayatınızda kendiniz ve sevdikleriniz için yararlı şeylere daha fazla odaklandığınızda, birde sizi gerçekten seven dostlarınızın desteğiyle tüm korku ve endişelerden uzaklaşıp, mutlu ve başarılı günlerin sizi beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir