Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sakatat Görmek

Rüyada sakatat görmek neye çıkar?

Merhabalar, ben bir rüya gördüm, size danışmak istiyorum. Rüyamda kurban bayramında olduğumuzu ve babamın kurban kestiğini gördüm (bu sene kesmedik). Sonra annemin kurbandan çıkan sakatatı çöpe attığını gördüm ve anneme “anne bunları neden atıyorsun” dedim, annem de “biz bunları yemiyoruz ki” dedi, bende anneme yeniden “anne kurban etini çöpe atmak günah değil mi? biz yemiyorsak bir fakire versen de yeseler daha iyi olmaz mı” dedim.

Bu rüyayı kurban kesemediğimiz için mi gördüm yoksa başka bir şey mi söylüyor? teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada sakatat görmek yorumu

Sevgili Mine, görmüş olduğun rüyanın kökeninde hangi etken olursa olsun rüyanın mesajı tüm insanlara ders veren, ibretlik bir anlam taşımakta ve sizi – tüm insanları günahtan uzak durmaya, hayır işlemeye, israftan kaçınmaya davet etmektedir. Lütfen bunları aklına yaz ve hayatın boyunca aklından çıkarma. İnan yaşamın boyunca bunun maddi, manevi faydasını göreceksin. Rüyada kurban bayramında olduğunu görmek rüyayı gören kişinin manevi bakımdan rahatlayacağı hayırlı gelişmeler yaşayacağına, işlerinin yoluna girip huzur dolu günlere kavuşmasına delalet eder, kurban bayramında kurban kestiğini görmek ise bu anlamları teyit eder, anlamını güçlendirir. Bakınız rüyada kurban bayramı sayfası.

Rüyada sakatat görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında hedeflerine ulaşması, sağlık ve mutluluk içinde yaşaması için vücudu ve ruhunun yenilenmeye ihtiyaç duyduğunu ifade eder. Ancak rüyada gördüğün gibi annenin sakatatı çöpe atması ailenizin bu anlatılan konularda bazı sıkıntılar yaşadığını anlatmaktadır.

Sakatat konusunda diğer yorumlar

Rüyada billur görmek ikaz mahiyeti taşır, koç yumurtası, hayvan hayası görmek kötü alışkanlıklardan, ahlaksız kişilerden uzak durmak gerektiğine işaret eder. Rüyada eti yenen bir hayvanın ciğerini görmek mal, mülk sahibi olmaya vesile olacak bazı hayırlı şeyler olacak demektir. Ciğer yemek hazır mala sahip olmaya işarettir. Rüyada hayvan kellesi görmek mal ve menfaate işaret eder. Kelle pişirdiğini görmek rüyayı gören insanın günlük hayatın kaosu karşısında geçmiş yıllara, atalarının yaşamına özlem duyduğuna rivayet edilir. Kelle yediğini görmek rüyayı gören kişinin mutlu bir evlilik yaşamında sağlıklı ve uzun bir yaşam süreceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir