Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birini Sakinleştirmek

Rüyada birini sakinleştirmek neye işarettir?

Öncelikle bu siteyi hazırladığınız için teşekkür ederim. Ben çok fazla rüya gören biri değilim fakat bu rüya beni etkiledi.

Rüyamda annemle birlikte gayet mutlu bir şekilde hareket ediyorduk, annem normal hayatında biraz hasta ve hastalığının ne olduğunu öğrenmek için hastaneye gidiyoruz. Annem muayene olurken ben onu bekliyorum fakat hemşire çıkıyor ve annemin öldüğünü söylüyor. Neye uğradığımı şaşırıyorum, tek öğrenebildiğim annemin kanser olması, hastanede tartışma çıkarıyorum “muayenede bir insan nasıl ölebilir, kanserin tedavisi var” diye. Orada birileri beni sakinleştiriyor ama annemin cesedini göremiyorum. Eve geliyorum ve ablama anlatıyorum, herkesin soğukkanlı oluşu, annemin ölümünü normal karşılaması beni üzüyor. Nişanlımın da annesi sözde rüyamda aynı annem gibi ölmüş bunu hatırlıyorum biran. Ben ne feryat edebiliyorum nede ağlayabiliyorum. Bana yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Rüyada birini sakinleştirmek yorumu

Ümit merhaba, gördüğün rüya temel olarak annenin öldüğünü görmek olup, diğer konular bu olayın etrafında gelişmektedir.

Rüyada hastaneye gitmek rüyayı gören hakkında bir sağlık sorunu varsa fiziksel açıdan iyileşmeye ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi temsil eder. Rüyada annenin öldüğünü görmek anneyi suçlama veya bir vicdan azabı çekmeyi gösterir. Detaylı bilgi için lütfen diri olan annenin öldüğünü rüyada görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada birini veya bir şeyi sakinleştirmek birinin size hayran olacağını ve sizin için iyilik yapmak isteyeceğini veya size saygı duyacağı anlamına gelir.

Rüyada annenin kanser olduğunu görmeniz yaşamınızda negatif bakış açısına artık son verip, hiç olmazsa bundan sonra olaylara pozitif olarak yaklaşmak gerektiğini gösterir. Evdekilerin annenin ölümüne soğukkanlı oluşu onları hayata olumlu bakmayı öğrendiklerini göstermektedir.

“Rüyada Birini Sakinleştirmek” için bir yanıt

Rüyamda nişanlımla yatağa uzanmışız sarılıyorum öpüyorum felan sonrasında annem odaya giriyo ben kalkıyorum kalkarken elime alyansını veriyo bende noluyo hem öpüyosun hem ayrılıyosun diyorum sonrasında içeri odaya gidiyorum kitaplarım notlarım var sonra sesleniyorum saat kaç olmuş sınavıma geç kaldım hadi okula gidicem diyorum uyanıyorum yorumlarmısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir