Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sakız Görmek

Rüyada sakız görmek neye işaret eder?

Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Rüyamda bir davette idim ve çok güzeldim, herkes bana iltifatlar yapıyordu. Fakat ağzımda bir sakız çiğniyordum ve sakız dişlerime yapıştı, sürekli onu çıkarmakla uğraştım. Başaramadım. Sonra bir tuvalete gittim, elime bir kalem alıp aynada dişlerime yapışan sakızı temizlemeye çabaladım. Üst dişlerime yapışan son sakızı aldığımda dişim içi boş bir şekilde çıktı, lavaboya düştü. Kan yoktu. Çok ufak bir acı oldu ve geçti.

Rahatlayıp tekrar davete deri dönüyordum. Şimdiden teşekkür ederim, yorumunuzu dört gözle bekliyorum.

Rüyada sakız görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sakız görmek büyük zorluklarla kazanılan para anlamına gelir. Rüyada sakız çiğnemek, sakız çiğnediği görmek etrafınızda çok fazla dedikodu var manası taşır. Rüyada sakızın dişine yapışması veya üstüne yapışması iyiye yorumlanmaz, huzurunuzu bozacak bir olayın yaşanması anlamına gelir. Sakızı ateşe atmak mal yüzünden başınızın belaya gireceğine işaret eder. Sakız bulmak veya almak, kötü bir haber almak anlamına gelir.

Rüyada sakızı çıkarmak için uğraşırken dişinin düşmesi gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada ciklet görmek rüya tabiri de aynı şekildedir. Diş düşmesi, aynı zamanda kötü bir haber almak işareti olabileceği gibi, kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınızın gerçeğe dönüşebileceğini de gösterebilir. Bakınız rüyada diş görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada çiğnemek, bir şeyler çiğnediğini görmek kimi şeyleri dikkatlice sınıflandırıp bu konular hakkında düşünüp taşındığını anlatır.

“Rüyada Sakız Görmek” için 13 yanıt

Rüyada bir çuvala sakız doldurmak, sakız toplamanın anlamı nedir? teşekkür ederim yardımcı olursanız.

Kadir merhaba,
Bana göre rüyada sakız toplamak, zorla kazanılan paranın kıymetini bilmek gerektiği, tutumlu olmayı işaret edebilir.

Rüyada sakız çürümesi
Rüyamda her bir veya iki haftada ağzımdaki sakızın çürümüş olduğunu görüyorum. Rüyada ağızda sık sık sakızın çürümesi ne anlama gelir.
ayse, 64, Evli, Ev hanımı, mutsuz

Merhaba,
Rüyanız iki açıdan incelenmelidir. Birincisi ağzınızdaki sakının çürüdüğünü görmek, ikincisi bunu tekrar tekrar görmek.
Aynı rüyayı birden fazla görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini ve o mesajı sizin anlamadığınızı gösterir.
Rüyada ağzındaki sakızı çürümüş görmek, söylediğiniz bir söz yüzünden birini / birilerini üzdüğünüzü veya kırdığınızı gösterir.

Rüyada sakız çiğnemek
Merhabalar, rüyamda sakız çiğnediğimi gördüm, ağzımdan dışarı akıyor ama dişlerime yapışıyor, bir türlü çıkaramıyorum yapışıyor dişlerime, yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

Rüyada sakız görmek büyük zorluklarla kazanılan para anlamına gelir.
Sakız çiğnemek, sakız çiğnediği görmek etrafınızda çok fazla dedikodu var manası taşır.
Sakızın üstüne yapışması iyiye yorumlanmaz, huzurunuzu bozacak bir olayın yaşanması anlamına gelir.

Merhaba;
Rüyamda sağ elimim işaret parmağım da yara vardi biri bana sakız verdi yaraya iyi gelir diye kim olduğunu hatılamıyorum galiba tanımıyordum emin değilim. Bende sakızı çiğneyip yara yapıştırdım. Bu rüya ne anlama geliyor…

Merhaba;
Rüyamda sağ elimim işaret parmağım da yara vardi biri bana sakız verdi yaraya iyi gelir diye kim olduğunu hatılamıyorum galiba tanımıyordum emin değilim. Bende sakızı çiğneyip yara yapıştırdım. Bu rüya ne anlama geliyor…

Beytullah merhaba,
Rüyada işaret parmağının yaralı olduğunu görmen, gerçek hayatta yaşamın zorluklarıyla yoğun bir mücadele içinde olduğunu gösterirken, sakızı çiğneip yaraya yapıştırman ise biraz fazla zorlanarak da olsa para kazanacağını, maddi rahata kavuşacağını işaret etmektedir.

merhaba yardımcı olursanız sevinirim çok gördüğüm bi rüya sakız çiğniyorum dişlerime yapışıyo çekiyorum çekiyorum bitmiyo ağzımda büyüyo miğdem bulanıyo sonra dişlerimle birlikte geliyo

Rüyamda koli koli sakız getiriyorlardı bana ama ben bunları açmıyordum ve çiğnemiyordum neye ibarettir bu? cevaplar mısınız?

Merhabalar, ben rüyamda sakız çiğnerken arkadaki çürük dişim sakıza yapısıyor ve cekiyorum, 2 parca halinde kopuyor kanlar akiyor. Sonra rahatliyorum ama koptugu icin agliyorum, yorumlarsaniz cok sevinirim cok merak ediyorum.

Ebru selam, gördüğün rüya çevrende dedikodular dolaştığını ya da çok dedikodulu bir ortamda olduğunun, bunun sana bir üzüntü ya da acı getirdiğini ancak kısa sürede bundan kurtulacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir